Bonami Days -15 % na nezľavnené produkty | Kód: BONAMIDAYS15 →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Bonami návrh interiéru v pražskej časti Smíchov

V spolupráci s Future X1

Fond Future X1 investuje do novostavieb v Prahe. Každá z ich rezidenčných nehnuteľností musí zaujať čo najširšie spektrum zákazníkov a zároveň pôsobiť luxusne, útulne a komfortne. Ako sa nám toto zadanie podarilo splniť? Prezrite si Bonami návrh interiéru v pražskej časti Smíchov.

Informácie o projekte

Rozpočet 20 000 €Zahŕňa návrh, nákup produktov a realizáciu externou firmou.
3kk s rozlohou 85 m²Návrhy pre obývaciu izbu s jedálňou (35 m²), 2 spálne (13 m²), terasu a predsieň.
3 týždne na návrhZakončené prezentáciou návrhu majiteľovi a schválením.
Praha, SmíchovByt sa nachádza v novostavbe na Smíchove.

Obývacia izba pred premenou

Obývacia izba po premene

Spálňa pred premenou

Spálňa po premene

Spálňa pred premenou

Spálňa po premene

Moodboard

Hlavnou úlohou moodboardu je navodiť atmosféru izby a priblížiť pocit, ktorý z nej jej obyvatelia budú mať. Moodboard tiež ukazuje, akými textúrami, materiálmi a farbami sa autor návrhu inšpiroval.

V tomto prípade dizajnérka zvolila kombináciu béžovej a zelenej, ktorú doplnila o rôzne prírodné materiály so zaujímavou textúrou.

Pôdorys

Súčasťou návrhu interiéru je aj pôdorys, v ktorom sú do detailu zakreslené všetky prvky v miestnosti a novozvolený nábytok s presnými rozmermi. Majiteľ nehnuteľnosti tak vidí, akým spôsobom s priestorom pracujeme. Pôdorys taktiež ponúkne inú perspektívu pri riešení a prezentácii návrhu a zároveň ukáže, že myslíme aj na praktickú stránku veci, napríklad komfortný priechod okolo každého kusu nábytku.

Vizualizácia a realizácia

Na základe pôdorysu pripravujeme 3D vizualizáciu návrhu. Každý kus nábytku od kresla až po lampu je do vizualizácie vložený v reálnej podobe a vizuálne súhlasí so zoznamom použitých produktov. Vizualizácia tak ponúkne presný obraz toho, ako bude miestnosť po realizácii projektu vyzerať.

Výstupom služby Bonami návrh interiéru je okrem moodboardu, pôdorysu a vizualizácie aj kompletný zoznam vybraných produktov (vrátane odkazu, na ktorý stačí kliknúť a produkty jednoducho zakúpiť). O realizáciu sa postaráme my a náš autorský dozor dohliadne na to, aby všetko prebiehalo tak, ako má.

Vizualizácia obývacej izby

Vizualizácia obývacej izby

Realizácia obývacej izby

Realizácia obývacej izby

Krásne farebne a štýlovo zladené plagáty na stene pri jedálenskom stole vytvorili v miestnosti exotický nádych. S ním dobre kontrastuje moderné čierne svietidlo s priznanými závesmi. Táto neobvyklá kombinácia je dôkazom, že občas je možné spájať na prvý pohľad nesúrodé veci a výsledok je potom prekvapivo zaujímavý.

Nina Třísková
Dizajnérka

Vizualizácia prvej spálne

Vizualizácia prvej spálne

Realizácia prvej spálne

Realizácia prvej spálne

Vizualizácia druhej spálne

Vizualizácia druhej spálne

Realizácia druhej spálne

Realizácia druhej spálne