-15 % na svietidlá s kódom SVIETIDLA15 | Ušetrite ešte dnes →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Bonami návrh
interiéru

Zdarma pri realizácii Splňte si svoj sen o krásnom bývaní. Povedzte nám, v čom sa cítite dobre a aké máte predstavy. Vyjdeme vám maximálne v ústrety a vypracujeme pre vás návrh interiéru, ktorý bude vychádzať z vašich prianí a možností.

Na všetkom sa s nami dohodnete online z pohodlia vášho domova.

250+ dokončených návrhov8 z 10 zákazníkov si podľa návrhu zariadi svoj interiér.
9,1 z 10 hodnotenie služby9 zákazníkov z 10 by nás odporučilo svojim známym.
Návrh zadarmo pri realizáciiStačí u nás nakúpiť produkty z návrhu aspoň za 1 170 €.
Všetko pohodlne onlineZ pohodlia svojho domova zariadite všetko potrebné.

Ako to funguje a čo dostanete?

Doby, kedy služby dizajnéra neboli dostupné pre každého, sú preč. Doprajte si aj vy harmonické a štýlové bývanie vytvorené na mieru. Prajete si premeniť niektorú z vašich miestností? Je to ľahké:
Napíšete nám svoje predstavy a požiadavky

Prvým krokom je vyplnenie dotazníka. V ňom nám oznámite všetko dôležité pre návrh miestnosti – od vašich prianí po detailné informácie o priestore, ktorý chcete meniť.

S dizajnérom vyladíte zadanie

Po odoslaní dotazníka sa vám dizajnér ozve do 5 pracovných dní. Cez telefón alebo videocall spoločne doladíte vaše očakávania a dohovoríte si termín online prezentácie návrhu.

Spracujeme návrh interiéru

Od tejto chvíle beží cca 14 dní na vypracovanie. Vaše myšlienky, pocity a predstavy spojíme do jedného celku šitého na mieru priamo vám.

Odprezentujeme vám návrh online

Na online schôdzke vám dizajnér predstaví celý návrh a odpovie na všetky otázky. Po prezentácii vám zašle materiály, vďaka ktorým budete vedieť, ako na realizáciu.

Ponúkneme pomocnú ruku

Odovzdaním návrhu naša spolupráca nekončí. Zákaznícka podpora je tu pre vás ešte celé 2 týždne. Pomôžeme vám s objednávkou aj dopravou a poradíme s realizáciou.Pozrite sa na vzorový projekt a zistite, ako vyzerajú výstupy od dizajnéra v praxi. VZOROVÝ PROJEKT CHCEM NÁVRH INTERIÉRU

Cena za návrh interiéru

Viete, že návrh interiéru môžete mať zadarmo? Stačí na e-shope bonami.sk nakúpiť produkty z návrhu aspoň za 1 170 € do 2 mesiacov od prevzatia návrhu.

Základný balíček

140 €
/miestnosť vrátane DPH

 • 1x Vyladenie požiadaviek (telefonicky alebo cez videocall)
 • 1x Moodboard
 • 1x Pôdorys s rozmiestnením produktov
 • 1x Vizualizácia miestnosti
 • 1x Zoznam použitých produktov
 • 1 h Online prezentácia s komentárom od dizajnéra
 • Doba vyhotovenia 2 týždne
 • Odpočítanie ceny návrhu pri zakúpení produktov od Bonami*
 • 2-týždňová zákaznícka podpora
 • Možno kúpiť tiež ako darčekový voucher
chcem návrh interiéru
Odporúčame

Rozšírený balíček

200 €
/miestnosť vrátane DPH

 • 1x Vyladenie požiadaviek (telefonicky alebo cez videocall)
 • 2x Moodboard
 • 2x Pôdorys s rozmiestnením produktov
 • 2x Vizualizácia miestnosti
 • 2x Zoznam použitých produktov
 • 1 h Online prezentácia s komentárom od dizajnéra
 • Doba vyhotovenia 3 týždne
 • Odpočítanie ceny návrhu pri zakúpení produktov od Bonami*
 • 2-týždňová zákaznícka podpora
 • Možno kúpiť tiež ako darčekový voucher
chcem návrh interiéru

Individuálny plán

Individuálna cena
/miestnosť vrátane DPH

 • Vyladenie požiadaviek (telefonicky alebo cez videocall)
 • Moodboardy
 • Pôdorysy s rozmiestnením produktov
 • Vizualizácie miestností
 • Zoznamy použitých produktov
 • Online prezentácia s komentárom od dizajnéra
 • Doba vyhotovenia – individuálna podľa rozsahu projektu
 • Odpočítanie ceny návrhu pri zakúpení produktov od Bonami*
 • 2-týždňová zákaznícka podpora

chcem individuálny návrh

9,1 / 10 hodnotenie služby

Čo o službe Bonami návrh interiérov hovoria naši zákazníci?

Šárka Š.

Díky službě Bonami návrh interiéru má člověk možnost podívat se na své bydlení s větším nadhledem. Super je závěrečná online prezentace, kde je možné se o návrhu pobavit.

Katarina B.

Výborná komunikácia, všetko je jednoduché a prehľadné. Tapeta na stene v spálni oživila celú miestnosť, nábytok je presne podľa mojich predstáv.


Lucie C.

Nejvíc mě překvapil propracovaný seznam produktů použitých v návrhu. Podle tohoto seznamu za mě vše pohodlně objednalo Bonami zákaznické centrum.

Tomáš Břímek (TMBK) • Prohlédnout

Hlavním požadavkem bylo, abych se tu cítil dobře a měl tu vše, co potřebuji ke svému pracovnímu dni. Díky Bonami jsem se nemusel téměř o nic starat. Měl jsem k ruce jejich designéry, kteří navrhli celý interiér a myslím, že to vymysleli skvěle.

Pokáč • Prohlédnout

Služby Bonami návrhu interiéru jsme si všimli na instagramu a řekli jsme si proč to nezkusit. Dopadlo to dobře, prostor jsme chtěli probarvit a prosvítit a tak jsme divoce barevné návrhy schválili a za pár týdnů už bylo hotovo.

Saša Rašilov • Prohlédnout

Designérka Tereza zhmotnila naši představu útulného bydlení ve scandi stylu. Podtrhla, co mělo vyniknout, pohrála si s tvary i materiály. Všechno do sebe zapadá!

Naše projekty

Časté otázky

Nižšie nájdete odpovede na všetky otázky, ktoré vás v súvislosti s Bonami dizajnérom zaujímajú.

Môžem si vybrať, či si s dizajnérom zavoláme, alebo sa uvidíme cez videocall?

Áno, úvodný kontakt s dizajnérom, počas ktorého spoločne vyladíte vaše priania a požiadavky, môže prebehnúť buď ako telefonický hovor, alebo ako online hovor, pri ktorom môžete (ale nemusíte) zapnúť svoju kameru. Rozhodnutie je čisto na vás. Ak zvolíte online hovor, dizajnér vám upresní, akým spôsobom sa spojíte (napríklad pomocou služby Skype, Google Meet atp.). Služba Bonami návrh interiéru prebieha výhradne online. Vďaka tomu ušetríte svoj čas aj náklady.

Môže dizajnér zakomponovať do návrhu aj niektoré moje existujúce kúsky?

Áno, môže. Stačí keď v dotazníku vyplníte otázku, kde sa Vás naň pýtame. Zmerajte nám ho a odfoťte. Len tak ho budeme môcť správne doplniť k ostatným novým kúskom.

Za ako dlho budem mať v ruke návrh a budem môcť začať nakupovať produkty?

Záleží na balíčku, ktorý si vyberiete. U základného balíčka trvá dodanie približne dva týždne. U rozšíreného balíčka, kde je všetko dvakrát (moodboard, pôdorys, vizualizácia, zoznam produktov), trvá dodanie asi tri týždne.

Dostanem v návrhu len produkty od Bonami?

Nie. Našich dizajnérov nijako nelimitujeme a vyberať môžu aj inde. Pri produktoch zakúpených u iných predajcov však nevieme zebezpečiť reklamáciu, dopravu a ďalší zákaznícky servis.

Musím si kúpiť všetko, čo mi dizajnér navrhne?

Nemusíte, je to úplne na Vás. Pokiaľ na Bonami ale nakúpite do 2 mesiacov produkty z návrhu za 1 170 € a viac, môžete použiť poukážku, ktorá Vám z nákupu odpočíta pôvodnú cenu návrhu (teda 140 € alebo 200 €). Toto sa vzťahuje len na výrobky, ktoré je možné nakúpiť u nás na Bonami.

Budú v návrhu aj dekorácie?

Áno, návrh sa skladá nielen zo základných kusov nábytku (pohovka, posteľ, kreslo, stôl, stoličky atď.), dizajnér všetko doplní aj o vankúše, prikrývky, vázičky, obrazy, zrkadlá,.... Záleží na danom návrhu a na vašich preferenciách.

Sťahujem sa až za dlhšiu dobu, môžem napriek tomu získať návrh už teraz?

Určite áno. Niektoré veci sú ale pre návrh zásadné, ak ich teraz nemáte, návrh možno nebude uskutočniteľný. Dizajnér potrebuje predovšetkým pôdorys miestnosti. Ďalej musí poznať materiál podlahy, ideálne i dverí. Super sú fotky, ale v prípade novostavieb stačí kniha štandardov, kde tieto informácie bývajú uvedené. Ak dizajnér vytvára interiér miestnosti, kde je (alebo bude) kuchyňa, je veľmi dôležité poznať jej parametre, pôdorysný návrh a materiálové riešenie.

Zariaďujete tiež vonkajšie priestory?

Áno, zariaďujeme. Od malých balkónov po veľké terasy. Výber vonkajšieho nábytku a textilu je veľký a bola by škoda Vás o túto možnosť ochudobniť.

Bude nábytok sedieť do mojej izby z hľadiska rozmerov?

Dizajnér vychádza z Vášho merania, ak je správne, nie je dôvod, aby čokoľvek nesedelo.

* Pokiaľ na Bonami nakúpite do 2 mesiacov produkty z návrhu za 1 170 € a viac, môžete použiť poukážku, ktorá Vám z nákupu odpočíta pôvodnú cenu návrhu (teda 140 € alebo 200 €). Toto sa vzťahuje len na výrobky, ktoré je možné nakúpiť u nás na Bonami.

Náš tím

Rozhovor s dizajnérkou Lindou a architektkou Ninou

Bonami Služby: Využite naše unikátne služby a uľahčte si život

Bonami predajne

Kde všade nás nájdete?