Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné sedenie
...
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné sedenie so zľavovým kódom
Záhradné pohovky
Záhradné kreslá
Záhradné stoličky
Záhradné ležadlá
Záhradné závesné kreslá
Záhradná barová stolička
Záhradné lavice
Záhradné hojdačky
Sedacie vaky a taburety na záhradu
Hojdacie siete
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Materiál
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
318 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradný sedací vak Deri Armut
Čierny, výška 30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
148,80 €
s kódom
186 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Záhradné kreslo Adirondack
Plastové, zelené, nosnosť 150 kg, šírka 74 cm, výška 92 cm, hĺbka 93,5 cm
(12)
Na sklade
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Turqueta
Polohovacie, drevené, biele/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 73 cm, výška 28 cm, hĺbka 200 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 436,80 €
s kódom
1 796 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Sorells
Čalúnená, dvojmiestna, sivá, nosnosť 200 kg, šírka 201 cm, výška 73 cm, hĺbka 113 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 521,60 €
s kódom
1 902 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Nina
Drevená, hnedá, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, hĺbka 54 cm, výška sedadla 62 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Icaro
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 160 kg, šírka 57 cm, výška 73 cm, hĺbka 53 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
386,40 €
s kódom
483 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Sonsaura
Polohovacie, dvojmiestne, drevené, biele/v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 139 cm, výška 88 cm, hĺbka 198 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
760 €
s kódom
950 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Turqueta
Z teakového dreva, trojmiestna, béžová/v prírodnej farbe, nosnosť 300 kg, šírka 230 cm, výška 74 cm, hĺbka 100 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
4 228,80 €
s kódom
5 286 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Dandara
Drevená, zelená/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 49 cm, výška 84,5 cm, hĺbka 55,5 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Sorells
Polstrované, sivé, nosnosť 200 kg, šírka 115 cm, výška 73 cm, hĺbka 113 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
956 €
s kódom
1 195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Záhradná stolička Disc
Kovová, čierna, výška 45 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradné kreslo Bora Bora
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 135 kg, šírka 77 cm, výška 81 cm, hĺbka 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
607,20 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradná pohovka Mundo
Dvojmiestna, khaki, nosnosť 320 kg, šírka 175 cm, výška 72 cm, hĺbka 74 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
725,60 €
s kódom
907 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradné kreslo Pavone
Polstrované, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 68 cm, výška 72 cm, hĺbka 87 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradná pohovka Pavone
Dvojmiestna, béžová, nosnosť 200 kg, šírka 174 cm, výška 72 cm, hĺbka 68 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
1 119,20 €
s kódom
1 399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradné ležadlo Beech
Drevené, krémovobiele/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 66 cm, výška 110 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Ydalia
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, výška 76 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Doručenie od 9. 12. 2026
752 €
s kódom
940 € bez kódu
235 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Ydalia
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, výška 76 cm, hĺbka 50 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
752 €
s kódom
940 € bez kódu
235 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Sulamita
Polohovacie, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 74 cm, výška 40 cm, hĺbka 196 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradné kreslo Beech
Drevené, krémovobiele/v prírodnej farbe, nosnosť 150 kg, šírka 59 cm, výška 90 cm, hĺbka 44 cm
(12)
Doručenie od 4. 11. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Codolar
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 67 cm, výška 75 cm, hĺbka 83 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Portlligat
Z umelého ratanu, trojmiestna, krémovobiela/v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 222 cm, výška 68 cm, hĺbka 95 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
1 336,80 €
s kódom
1 671 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Joncols
Trojmiestna, svetlosivá/antracitová, nosnosť 300 kg, šírka 224 cm, výška 72 cm, hĺbka 80 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 243,20 €
s kódom
1 554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Forcanera
Z teakového dreva, trojmiestna, biela/v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 211 cm, výška 69 cm, hĺbka 90 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 768 €
s kódom
2 210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Salguer
Dvojmiestna, svetlozelená/béžová, nosnosť 200 kg, šírka 135 cm, výška 64 cm, hĺbka 70 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
421,60 €
s kódom
527 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Salguer
Kovové, svetlozelené, nosnosť 130 kg, šírka 77 cm, výška 64 cm, hĺbka 70 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Joncols
Dvojmiestna, svetlosivá/antracitová, nosnosť 200 kg, šírka 164 cm, výška 72 cm, hĺbka 80 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 048,80 €
s kódom
1 311 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Sabolla
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 69 cm, výška 78 cm, hĺbka 76 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
LDK Garden
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 90 cm, hĺbka 51 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
172,80 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LDK Garden
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 88,5 cm, hĺbka 46 cm
Na sklade
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záhradná stolička
Kovová, zelená/v prírodnej farbe, nosnosť 100 kg, šírka 41 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záhradná lavica Curved
Čierna, nosnosť 175 kg, šírka 90 cm, hĺbka 38 cm, výška 48 cm
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
316,80 €
s kódom
396 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hangout Pod
Záhradná hojdačka
Modrá, nosnosť 200 kg, šírka 180 cm, výška 240 cm, hĺbka 180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
278,40 €
s kódom
348 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hangout Pod
Záhradná hojdačka
Krémovobiela, nosnosť 200 kg, šírka 180 cm, výška 240 cm, hĺbka 180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
278,40 €
s kódom
348 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hangout Pod
Záhradná hojdačka
Modrá, nosnosť 200 kg, šírka 180 cm, výška 240 cm, hĺbka 180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
278,40 €
s kódom
348 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Saket
Kovová, čierna, nosnosť 120 kg, šírka 148 cm, hĺbka 55 cm, výška 96 cm
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Vancouver
Drevená, biela, nosnosť 200 kg, šírka 128 cm, hĺbka 51 cm, výška 80 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
255,20 €
s kódom
319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Talin
Kovová, sivá, nosnosť 160 kg, šírka 111 cm, hĺbka 52 cm, výška 84 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná hojdačka Kari
Kovová, čierna, nosnosť 250 kg, šírka 178 cm, výška 220 cm, hĺbka 90 cm
(3)
Doručenie od 3. 11. 2026
467,20 €
s kódom
584 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná hojdačka Augusta
Drevená, biela, nosnosť 180 kg, šírka 130 cm, výška 57 cm, hĺbka 63 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
278,40 €
s kódom
348 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Narvi
Kovová, čierna, nosnosť 150 kg, šírka 63 cm, hĺbka 122 cm, výška 80 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Dares
Kovová, čierna, nosnosť 200 kg, šírka 110 cm, hĺbka 101 cm, výška 94 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Keter
Záhradná stolička Aruba
Plastová, tmavosivá, nosnosť 110 kg, šírka 72 cm, výška 110 cm, hĺbka 61 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rojaplast
Záhradná lavica Retro
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 270 kg, šírka 77 cm, hĺbka 150 cm, výška 81 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
140 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradné ležadlo Boel
Čierne, nosnosť 120 kg, šírka 66 cm, výška 77 cm, hĺbka 100 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
312 €
s kódom
390 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hojdacia sieť Cruz
Dĺžka 300 cm, šírka 100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
116 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tomasucci
Záhradná stolička Bali
Kovová, nosnosť 114 kg, šírka 58 cm, výška 85 cm, hĺbka 56,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné lavice
Záhradné pohovky
Záhradné stoličky
Záhradné kreslá
Sedacie vaky a taburety na záhradu
Záhradné sety
Hojdačky pre deti
Záhradná barová stolička