Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné sedenie
...
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné sedenie so zľavovým kódom
Záhradné pohovky
Záhradné kreslá
Záhradné stoličky
Záhradné ležadlá
Záhradné závesné kreslá
Záhradná barová stolička
Záhradné lavice
Záhradné hojdačky
Sedacie vaky a taburety na záhradu
Hojdacie siete
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Materiál
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
318 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, zelené, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
308 €
s kódom
385 € bez kódu
96,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Alvin
4 ks, plastové, sivé, nosnosť 110 kg, šírka 52,5 cm, výška 82 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
483,20 €
s kódom
604 € bez kódu
151 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné kreslo Merrigan
Kovové, biele, nosnosť 110 kg, šírka 74 cm, výška 84 cm, hĺbka 78 cm
Na sklade
Posledné kúsky
346,40 €
s kódom
433 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradné ležadlo Dionysus
Polohovacie/skladacie, drevené, sivé/v prírodnej farbe, nosnosť 64 kg, šírka 58,5 cm, výška 88 cm, hĺbka 100 cm
(3)
Na sklade
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradné ležadlo Dionysus
Polohovacie/skladacie, drevené, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 64 kg, šírka 58,5 cm, výška 88 cm, hĺbka 100 cm
(1)
Na sklade
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná lavica Canadell
Drevená, v prírodnej farbe, šírka 130 cm, hĺbka 35 cm, výška 71 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Saconca
Oceľová, trojmiestna, khaki, šírka 189 cm, výška 78 cm, hĺbka 76 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
760 €
s kódom
950 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Xoriguer
Drevené/z umelého ratanu, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 160 kg, šírka 80 cm, výška 74 cm, hĺbka 76 cm
Na sklade
Posledné kúsky
675,20 €
s kódom
844 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Sadirar
Drevená, v prírodnej farbe, šírka 44 cm, výška 78 cm, hĺbka 49 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, krémovobiela, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 80 cm, hĺbka 54 cm
(21)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná modulárna pohovka Sorells
Štvormiestna, tmavosivá, šírka 292 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
2 766,40 €
s kódom
3 458 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Xoriguer
Z umelého ratanu, trojmiestna, béžová/v prírodnej farbe, šírka 222 cm, výška 74 cm, hĺbka 78 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 436,80 €
s kódom
1 796 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Comova
Hliníková, dvojmiestna, tmavosivá, šírka 152 cm, výška 85 cm, hĺbka 85 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 192,80 €
s kódom
1 491 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Hojdacia sieť Edessa
Dĺžka 200 cm, šírka 80 cm, nosnosť 110 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradný sedací vak
Biely/sivý, výška 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradný sedací vak
Zelený, výška 70 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
229,60 €
s kódom
287 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradný sedací vak
Biely/zelený, výška 40 cm
(3)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradný sedací vak
Zelený, výška 40 cm
(3)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradná stolička Sunderland
Drevená, modrá, nosnosť 135 kg, šírka 63 cm, výška 70 cm, hĺbka 60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rojaplast
Záhradná lavica
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 270 kg, šírka 180 cm, hĺbka 56 cm, výška 78 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rojaplast
Záhradná lavica
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 270 kg, šírka 180 cm, hĺbka 56 cm, výška 70 cm
(12)
Na sklade
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Hébé
Plastová, broskyňová, nosnosť 100 kg, šírka 39,5 cm, výška 79 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Na sklade
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Biá
Plastová, zelená, nosnosť 100 kg, šírka 38 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 51 cm
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Biá
Plastová, hnedá, nosnosť 100 kg, šírka 38 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 51 cm
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Capri
Plastová, hnedá, nosnosť 120 kg, šírka 55 cm, výška 73,5 cm, hĺbka 55 cm
(49)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Tulsa
2 ks, plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 56,5 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Hojdacia sieť Tripoli
Dĺžka 320 cm, šírka 120 cm, nosnosť 140 kg
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Cleveland
2 ks, drevené/kovové, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 64 cm, výška 91 cm, hĺbka 58 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradná pohovka Bear
Čalúnená, trojmiestna, nepremokavá, sivobéžová, nosnosť 100 kg, šírka 210 cm, výška 80 cm, hĺbka 87 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
783,20 €
s kódom
979 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Exotan
Záhradné stoličky v súprave Taku
2 ks, kovové, čierne/béžové, nosnosť 120 kg, šírka 57 cm, výška 82 cm, hĺbka 61 cm
Na sklade
Posledné kúsky
260 €
s kódom
325 € bez kódu
162,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradné kreslo Alatna
Z umelého ratanu, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 64 cm, výška 80 cm, hĺbka 53 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
242,40 €
s kódom
303 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Exotan
Záhradné kreslo Copper
Drevené, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 100 kg, šírka 76 cm, výška 79 cm, hĺbka 85 cm
Na sklade
Posledný kúsok
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Naxos
Kovové, oranžové, nosnosť 120 kg, šírka 62 cm, výška 89 cm, hĺbka 160 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
114,40 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Singapore
Drevená, biela, nosnosť 250 kg, šírka 150 cm, hĺbka 63 cm, výška 105 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Malmö
Drevená, hnedá, nosnosť 180 kg, šírka 120 cm, hĺbka 56 cm, výška 88 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Selene
Kovová, žltá/modrá/tmavohnedá, šírka 75 cm, hĺbka 143 cm, výška 92,5 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Varda
Kovová, biela, nosnosť 150 kg, šírka 63 cm, hĺbka 123 cm, výška 82 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Malmö
Drevená, biela, nosnosť 240 kg, šírka 154 cm, hĺbka 59 cm, výška 89 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
308,80 €
s kódom
386 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Silea
Kovová, tmavosivá/hnedá, šírka 180 cm, hĺbka 36 cm, výška 43,5 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
308 €
s kódom
385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Ferrara
Z umelého ratanu, čierna, nosnosť 120 kg, šírka 117 cm, hĺbka 58 cm, výška 86 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné kreslo Paros
Kovové, béžové, šírka 76,5 cm, výška 156 cm, hĺbka 82 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
507,20 €
s kódom
634 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Kuwa
Kovové, tmavohnedé, nosnosť 120 kg, šírka 55 cm, výška 101 cm, hĺbka 146 cm
(2)
Na sklade
315,20 €
s kódom
394 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Fuego
Kovová, čierna/tmavohnedá, nosnosť 130 kg, šírka 46 cm, hĺbka 125 cm, výška 47 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Colima
Kovová, čierna, nosnosť 150 kg, šírka 124 cm, hĺbka 48 cm, výška 200 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
210,40 €
s kódom
263 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Austin
Drevená, biela, nosnosť 280 kg, šírka 160 cm, hĺbka 64 cm, výška 103 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
459,20 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Picadilli
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 240 kg, šírka 135 cm, hĺbka 60 cm, výška 104 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Mandalay
Drevená, sivá, šírka 150 cm, hĺbka 60 cm, výška 82 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Portalo
2 ks, drevené/polstrované, béžové/v prírodnej farbe, šírka 63 cm, výška 76 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
360 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné lavice
Záhradné pohovky
Záhradné stoličky
Záhradné kreslá
Sedacie vaky a taburety na záhradu
Záhradné sety
Hojdačky pre deti
Záhradná barová stolička