Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné sedenie
...
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné sedenie so zľavovým kódom
Záhradné pohovky
Záhradné kreslá
Záhradné stoličky
Záhradné ležadlá
Záhradné závesné kreslá
Záhradná barová stolička
Záhradné lavice
Záhradné hojdačky
Sedacie vaky a taburety na záhradu
Hojdacie siete
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Materiál
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
318 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
House Nordic
Hojdacia sieť Tripoli
Dĺžka 320 cm, šírka 120 cm, nosnosť 140 kg
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Caterin
Polohovacie, drevené, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 70 cm, výška 94 cm, hĺbka 200 cm
(2)
Na sklade
285,60 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Garden Pleasure
Hojdacia sieť Hawaii
Dĺžka 260 cm, šírka 100 cm
(89)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Capri
Plastová, modrá, nosnosť 120 kg, šírka 53 cm, výška 73 cm, hĺbka 55 cm
(11)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Záhradné kreslo Tosca
Ratanové, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 115 kg, šírka 56 cm, výška 90 cm, hĺbka 70 cm
(1)
Na sklade
310,40 €
s kódom
388 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Fuego
Kovová, čierna/tmavohnedá, nosnosť 130 kg, šírka 46 cm, hĺbka 125 cm, výška 47 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Záhradné kreslo Avocado Comfort
Kovové/plastové, žlté, nosnosť 120 kg, šírka 70 cm, výška 86 cm, hĺbka 72 cm
(20)
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Hippo
Polstrované, biele, nosnosť 100 kg, šírka 100 cm, výška 75 cm, hĺbka 122 cm
Na sklade
Posledný kúsok
571,20 €
s kódom
714 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradné kreslo Tom
Z umelého ratanu, v prírodnej farbe, nosnosť 150 kg, šírka 51 cm, výška 97 cm, hĺbka 95 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Keter
Záhradná stolička Aruba
Plastová, tmavosivá, nosnosť 110 kg, šírka 72 cm, výška 110 cm, hĺbka 61 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Taylor
Polohovacie/skladacie, kovové, antracitové, nosnosť 110 kg, šírka 53 cm, výška 90 cm, hĺbka 166,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 53 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 74 cm
(8)
Na sklade
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Karup
Záhradná pohovka Out Hippo
Dvojmiestna, biela, nosnosť 100 kg, šírka 140 cm, výška 70 cm, hĺbka 122 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
831,20 €
s kódom
1 039 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Arrieta
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 50 cm, výška 50 cm, hĺbka 160 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Biá
Plastová, hnedá, nosnosť 100 kg, šírka 38 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 51 cm
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradná lavica Barcelona
Drevená, hnedá, šírka 90 cm, hĺbka 25 cm, výška 45 cm
(10)
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Hojdacia sieť Croatia
Dĺžka 305 cm, šírka 105 cm
(79)
Na sklade
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hojdacia sieť Cruz
Dĺžka 300 cm, šírka 100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
116 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Bellevue
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 200 kg, šírka 122 cm, hĺbka 60 cm, výška 80 cm
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné kreslo Casilda
Ratanové, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 74 cm, výška 85 cm, hĺbka 75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradná pohovka Biam
Do L, čalúnená, trojmiestna, nepremokavá, hnedá, nosnosť 100 kg, šírka 227 cm, výška 67 cm, hĺbka 227 cm
Na sklade
Posledný kúsok
2 527,20 €
s kódom
3 159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, čierne, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(1)
Na sklade
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Hangout Pod
Záhradná hojdačka
Krémovobiela, nosnosť 200 kg, šírka 180 cm, výška 240 cm, hĺbka 180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
278,40 €
s kódom
348 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Záhradná stolička
Zelená/hnedá, výška 40 cm
(51)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Atrani
Taupe, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm, hĺbka 59 cm
Na sklade
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Alipa
Čalúnená, dvojmiestna, sivá/béžová, nosnosť 260 kg, šírka 167 cm, výška 85 cm, hĺbka 88 cm
Na sklade
791,20 €
s kódom
989 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Alipa
Polstrované, tmavosivé/béžové, nosnosť 130 kg, šírka 92 cm, výška 72 cm, hĺbka 88 cm
Na sklade
488 €
s kódom
610 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LDK Garden
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 90 cm, hĺbka 51 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
172,80 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné kreslo Eulero
Kovové, svetlohnedé, nosnosť 110 kg, šírka 75 cm, výška 85 cm, hĺbka 98 cm
Na sklade
Posledné kúsky
631,20 €
s kódom
789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Billie
Plastová, zelená, nosnosť 110 kg, šírka 47 cm, výška 80 cm, hĺbka 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Atrani
Tmavozelená, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm, hĺbka 59 cm
Na sklade
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Canarias
Kovová, červená/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Heta
Kovová, biela, nosnosť 110 kg, šírka 57 cm, výška 87 cm, hĺbka 56,5 cm
Na sklade
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Edvige
Kovová, svetlohnedá, nosnosť 110 kg, šírka 61 cm, výška 87 cm, hĺbka 68 cm
Na sklade
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné kreslo Merrigan
Kovové, sivé, nosnosť 110 kg, šírka 74 cm, výška 84 cm, hĺbka 78 cm
Na sklade
Posledné kúsky
346,40 €
s kódom
433 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné kreslo Merrigan
Kovové, biele, nosnosť 110 kg, šírka 74 cm, výška 84 cm, hĺbka 78 cm
Na sklade
Posledné kúsky
346,40 €
s kódom
433 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Xoriguer
Drevené/z umelého ratanu, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 160 kg, šírka 80 cm, výška 74 cm, hĺbka 76 cm
Na sklade
Posledné kúsky
675,20 €
s kódom
844 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Hébé
Plastová, broskyňová, nosnosť 100 kg, šírka 39,5 cm, výška 79 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Na sklade
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Exotan
Záhradné kreslo Copper
Drevené, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 100 kg, šírka 76 cm, výška 79 cm, hĺbka 85 cm
Na sklade
Posledný kúsok
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Maribela
Kovová, sivá, nosnosť 110 kg, šírka 63 cm, výška 79,5 cm, hĺbka 63 cm
Na sklade
Posledné kúsky
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, zelené, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
308 €
s kódom
385 € bez kódu
96,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradné kreslo Pavone
Polstrované, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 68 cm, výška 72 cm, hĺbka 87 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Alvin
4 ks, plastové, sivé, nosnosť 110 kg, šírka 52,5 cm, výška 82 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
483,20 €
s kódom
604 € bez kódu
151 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Elin
Kovová, sivá, nosnosť 100 kg, šírka 57 cm, výška 88 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Zaltana
Štvormiestna, biela, nosnosť 250 kg, šírka 230 cm, výška 82 cm, hĺbka 230 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 360,80 €
s kódom
1 701 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledné kúsky
307,20 €
s kódom
384 € bez kódu
96 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Sit & Sleep
Polstrované, biele, nosnosť 100 kg, šírka 65 cm, výška 30 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradné kreslo Bora Bora
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 135 kg, šírka 77 cm, výška 81 cm, hĺbka 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
607,20 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné lavice
Záhradné pohovky
Záhradné stoličky
Záhradné kreslá
Sedacie vaky a taburety na záhradu
Záhradné sety
Hojdačky pre deti
Záhradná barová stolička