Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy a záclony
...
Textil
Závesy a záclony
Závesy a záclony so zľavovým kódom
Závesy
Záclony
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Vzor
Motív
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
980 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Belflor
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, oranžová, 140x280 cm
(5)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, tyrkysovomodrá, 140x280 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v terakotovej farbe, 140x280 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Soline
Závesný systém tyč, zelený, 140x280 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, červená, 140x280 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, čierna, 140x280 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, žltá, 140x280 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Alma
Závesný systém tyč, s potlačou, béžový, 140x260 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Pauline
Závesný systém tyč, krémovobiely, 140x180 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Obscure
Zatemňovací, závesný systém tyč, z mikrovlákna, svetlosivý, 140x260 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, tmavosivý, 140x180 cm
(3)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Panazio
Závesný systém tyč, s potlačou, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, modré, 168x137 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 168x137 cm
(21)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Záclona Meadowsweet Floral
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s kvetinovým vzorom, biela, 140x122 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Záclona Wisteria Floral
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x122 cm
(9)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x240 cm
(12)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Amazonia
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela/modrá, 140x240 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Baltic
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, z mikrovlákna, biely, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Micropolar
Termo/dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, béžový, 135x180 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Assana
Závesný systém tyč, s potlačou, zelený/ružový, 140x260 cm
(2)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Micropolar
Termo/dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, čierny, 135x180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x280 cm
(5)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Kim
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžová, 140x280 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, hnedá, 140x280 cm
(31)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Mistraline
Závesný systém tyč, modrý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Micropolar
Termo/dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, sivý, 135x180 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Mistraline
Závesný systém tyč, vínovočervený, 140x240 cm
(7)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Záves Calm
Závesný systém tyč, zamatový, s potlačou, zelený, 140x250 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Wilson
2 ks, zatemňovacie, závesný systém tyč, zelenomodré, 117x137 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Micropolar
Termo/dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, biely, 135x180 cm
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Mistraline
Závesný systém tyč, bavlnený, svetlohnedý, 140x240 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Záclona Ginkgold
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela/v zlatej farbe, 140x240 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, biely, 140x245 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Detský záves Petite Etoile
Závesný systém tyč, s hviezdičkami, ružový, 140x260 cm
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, sivý, 140x175 cm
(368)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Carlin
Voálová, závesný systém tyč, slonovinová, 140x240 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, staroružový, 140x175 cm
(368)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Twily
Závesný systém tyč, svetlozelený, 135x180 cm
(1)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, tmavomodrý, 140x175 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Alma
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s potlačou, čierna/béžová, 140x240 cm
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, žltý, 140x175 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sehlbach
Záclona
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s abstraktným vzorom, biela, 140x245 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Záclona Meadowsweet Floral
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s kvetinovým vzorom, biela, 140x137 cm
(14)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Záclona Wisteria Floral
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x137 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Twily
Závesný systém tyč, biely, 135x180 cm
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Yoko
Závesný systém tyč, biely, 140x240 cm
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves Etamine
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, béžový, 135x245 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
21
Načítať viac