5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Ako vyberať darčeky podľa záujmov

Hovorí sa to ľahko, ale nezabudnite, že darček nie je pre vás, a tak sa nenechajte pri vyberaní zviesť vlastným vkusom a prianím. Namiesto toho si vybavte, čo obdarovaný rád robí a aké sú jeho obľúbené záľuby. Pretože hneď ako ho rozpoznáte v jednej z nasledujúcich kategórií, máte vyhrané. Máme pre vás totiž veľa skvelých tipov na darčeky pre cestovateľov, športovcov, čitateľov aj gurmánov.

Cestovateľ

Zapálení dobrodruhovia často cestujú naľahko a ich batožina váži len pár kilogramov. Preto si zapamätajte, že ideálny darček musí byť LSP: ľahký, skladný a praktický. Bezdrôtové slúchadlá, cestovné fľaše a hrnčeky, multifunkčné vreckové nástroje či power banky každý dobrodruh na cestách určite ocení.

Športovec

Je takmer nemožné športovcov nejakým darčekom sklamať. Vďaka pravidelnému vyplavovaniu endorfínov sú skrátka viac šťastní a nad vecou. Radosť im urobíte podložkou na cvičenie, výbavou na bicykel alebo šikovnou skladnou fľašou.

Pretože športovci radi súťažia a vyhrávajú, hodia sa pre nich aj najrôznejšie stolové hry. Aby nabrali sily na ďalší výkon, nesmú zabúdať na kvalitný odpočinok. Hodiť sa im bude kvalitný vankúš, obliečky alebo rovno posteľ či matrac.

Gurmán

Gurmáni si vedia život naozaj vychutnať. Dobrá správa je, že ich maškrtný jazýček bude poteší kuchynské náčinie i riad, ktorý umocní zážitok z dobrého jedla. Čo napríklad štýlové poháre na víno, servírovací podnos, miska, brúska na nože alebo rovno nový nôž?

Ak si chcete byť istý, že obdarovaný ešte nič podobné nemá, môžete to skúsiť so štýlovým prístrojom na popcorn alebo dizajnovými príbormi francúzskej rodinnej firmy Jean Dubost.