5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Bonami uvádza hviezdne Vianoce: koho uvidíte v hlavnej úlohe?

V rámci našej vianočnej kampane sme sa rozhodli svetelný reflektor pootočiť na produkty, ktorým bežne v domácnosti príliš pozornosti nevenujeme. A pritom tie najkrajšie vianočné spomienky vznikajú práve vďaka nim. Do hlavných úloh sme preto obsadili stoličku, stôl, pohovku a ďalších nenápadných hrdinov Vianoc v našich domácnostiach.

Pozrite sa na naše vianočné video

Aby ste vždy boli vo hviezdnej spoločnosti

Hlavnú myšlienku vianočnej kampane v nás prvýkrát prebudila naša brand manažérka Lucka. Spomínala na to, ako balansovala na stoličke, keď bola malá, aby mohla na stromček zavesiť všetky ozdoby a hlavne hviezdu. Spomínala i na to, ako sa vždy všetky ženy z rodiny zídu okolo veľkého stola, pečú koláčiky a rozprávajú sa o svojich spomienkach na Vianoce.

Zrazu sa každému z nás vynorila aspoň jedna podobná spomienka a hádajte, bez čoho by sa vianočné prípravy nezaobišli?

No predsa bez stoličky, ktorá malej Lucke pomohla ozdobiť stromček a bez stola, ktorý nás všetkých drží pekne pohromade.

Koľko vašich spomienok sa spája s nábytkom?

Premýšľali ste niekedy, akú veľkú úlohu hrá nábytok vo vašich spomienkach? Nie je totiž len kúsom dreva, ktorý plní svoj účel. Nábytok je súčasťou nielen našich domovov, ale aj vzťahov, zážitkov a spomienok.

Možno si vybavíte, ako kreslo vášho dedka voňalo tabakom rovnako ako on, ako každé ráno pijete kávu z hrnčeka, z ktorého ju pil váš otecko, ako ste sa vždy najviac tešili na to, že sa ako celá rodina posadíte na pohovku, rozbalíte si darčeky a pozriete si zas a znova Popolušku.

Nábytok je v takýchto okamihoch vždy pri tom. Stmeľuje celú rodinu a podrží nás vždy, keď to potrebujeme. Je to taký nenápadný hrdina našich všedných aj nevšedných dní.

Nábytok je nenápadný hrdina našich domácností

A presne takýmto nenápadným hrdinom chceme byť aj my pre vás a urobiť všetko preto, aby ste doma boli v tej najlepšej – hviezdnej spoločnosti.

V hlavnej úlohe: stolička, ktorá vás podrží.

V hlavnej úlohe:
stôl, pri ktorom sa vždy radi zídete.

V hlavnej úlohe: pohovka, ktorá sadne celej rodine

Dekorácie pre dotvorenie atmosféry

Chýba vám nejaký darček či dekorácie? Máme pre vás množstvo tipov a inšpirácie.