Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 172 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Acid Rain
Geometrická, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Light Grey
Ľanová, 45x45 cm
(13)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Boxed Flip
Digitálne/stolové, výška 11,5 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Tamba Stripe
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Cral
Bavlnená, pruhovaná, 45x45 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
26,85 €
s kódom
33,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Vešiak Jessy
Kovový, taupe, ø 40 cm, výška 170 cm
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
115,20 €
s kódom
144 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Spirella
Šperkovnica Alais
Plastová/sklenená/bambusová, so zrkadlom, 13x23 cm, výška 4 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Native Natural
Deka Hoop
Vlnená, žltá, 140x200 cm
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Amber Bronze Stripes
Ľanová, pruhovaná, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Sateen White
Na jednolôžko, z bavlneného saténu, biela, 180x260 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Tafel
70x100 cm, tlačený, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mijolnir
Pléd Muslin
Mušelínový, tmavomodrý, 220x250 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Vešiak Jessy
Kovový, čierny, ø 40 cm, výška 170 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
115,20 €
s kódom
144 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Chránič matraca Freya
90x200 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Tick
Nástenný, plastový, biely/v lesklej striebornej farbe
Doručenie od 14. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, sivobéžová, 50x80 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, žltá, 50x80 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Modern Retro
Nástenné, ø 34 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BENAB
Rošt Klasik
90x200 cm, latkový, nepolohovateľný, nosnosť 120 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Deka Sherpa Bouclé
S baránkom, biela, 130x160 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Vešiak Jessy
Kovový, biely, ø 40 cm, výška 170 cm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
115,20 €
s kódom
144 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rex
S poličkou, kovový, čierny, šírka 60 cm, výška 10 cm, hĺbka 11,5 cm
(2)
Doručenie od 14. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný, nosnosť 110 kg
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet lamiel (2)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Double Latex
180x200 cm, stredne tvrdý, z latexovej peny, termoregulačný, biely, hrúbka 18 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
999,20 €
s kódom
1 249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Ruffled
Pruhovaná, 45x45 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Pléd Henry
Mikroplyšový, svetlohnedý, 220x240 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Tropical Floral Birds
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, tmavozelené, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Rošty v súprave Fawn
160x200 cm, 2 ks, lamelové, nepolohovateľné/s nastavením tuhosti, nosnosť 130 kg
(3)
Doručenie od 29. 12. 2026
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
166 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Pippa
Mikroplyšový, slonovinový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak
Z masívu paulownie, šírka 61 cm, výška 14 cm, hĺbka 8,5 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Odpadkový kôš Bo Touch Bin
Dotykový, oceľový, sivý, 60 l
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Seascapes
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Comfort Black
180x200 cm, stredne tvrdý, čierny, hrúbka 15 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
479,20 €
s kódom
599 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Coco Black
180x200 cm, stredne tvrdý, čierny, hrúbka 16 cm
(28)
Doručenie od 20. 10. 2026
611,20 €
s kódom
764 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Ruffled
S prímesou bavlny, 40x40 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Coco Black
120x200 cm, stredne tvrdý, čierny, hrúbka 16 cm
(28)
Doručenie od 20. 10. 2026
499,20 €
s kódom
624 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Comfort Black
120x200 cm, stredne tvrdý, čierny, hrúbka 15 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Rowico
Nástenný vešiak Milford
Z dubového dreva, čierny, šírka 80 cm, výška 19 cm, hĺbka 33 cm
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Sage
Na jednolôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, svetlozelené, 135x200 cm
(47)
Doručenie od 19. 11. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Odpadkový kôš Touch Bin
Dotykový, oceľový, v matne striebornej farbe, 60 l
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Traditional
120x200 cm, extra tvrdý, čierny, hrúbka 13 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Traditional
200x200 cm, extra tvrdý, čierny, hrúbka 13 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
623,20 €
s kódom
779 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Coco Black
140x200 cm, stredne tvrdý, čierny, hrúbka 16 cm
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
571,20 €
s kódom
714 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Double Latex Black
180x200 cm, stredne tvrdý, z latexovej peny, termoregulačný, čierny, hrúbka 18 cm
(8)
Doručenie od 20. 10. 2026
1 071,20 €
s kódom
1 339 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Blok
Menčestrový, zelený, šírka 60 cm, váha 800 g
(9)
Doručenie od 7. 12. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Double Latex
140x200 cm, stredne tvrdý, z latexovej peny, termoregulačný, biely, hrúbka 18 cm
(4)
Doručenie od 20. 10. 2026
895,20 €
s kódom
1 119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Súprava misiek s podstavcom Dog Fantasy
Pre psa, z nehrdzavejúcej ocele, ø 13 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
1
...
229
230
231
232
233
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia