Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 172 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, béžová, 150x200 cm
(11)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Leatherman
Kovový, taupe, šírka 70 cm, výška 10 cm, hĺbka 7 cm
(5)
Doručenie od 14. 10. 2026
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Augustina
S prímesou vlny, 45x45 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
22 €
s kódom
27,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, modrá, 50x120 cm
(39)
Doručenie od 4. 11. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Bow
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, biela/ružová, 135x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Native Natural
Deka Hoop
Vlnená, sivá, 140x200 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Poťah do auta Dog Fantasy
Čierny
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x190 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 110 kg
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dexter
Kovový, čierny, šírka 40 cm, výška 21 cm, hĺbka 8 cm
(5)
Doručenie od 14. 10. 2026
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Miles
Kovový, sivozelený, šírka 100 cm, výška 14 cm, hĺbka 7 cm
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
94,40 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný, nosnosť 110 kg
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet lamiel (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Leatherman
Kovový, biely, šírka 70 cm, výška 10 cm, hĺbka 7 cm
(5)
Doručenie od 14. 10. 2026
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, čierna, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, žltá, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 75x50 cm
(18)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Plachta Simmel
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, taupe, 180x200 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, tmavomodrá, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Rošt Belovit
100x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(27)
Doručenie od 4. 11. 2026
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Quilted
Vodoodolný, 160x200 cm
(2)
Doručenie od 15. 12. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
BENAB
Rošt EXKLUZIV
80x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BENAB
Rošt Klasik
80x200 cm, latkový, nepolohovateľný, nosnosť 120 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Haxby
Zelená/krémovobiela, 130x160 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, khaki, 135x190 cm
(11)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, svetloružová, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, tmavomodrá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Na dvojlôžko, perkálová, krémovobiela, 275x275 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, čierna, 150x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, krémovobiela, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, tmavomodrá, 150x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak School
S poličkou, z dubového dreva, čierny/v prírodnej farbe, šírka 78 cm, výška 29,5 cm, hĺbka 19 cm
(2)
Doručenie od 14. 10. 2026
328 €
s kódom
410 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, modrá, 90x190 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, biela, 135x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, sivá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non-Iron
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, zelenomodrá, 135x190 cm
(61)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, svetlohnedá, 150x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Mikroplyšová, biela, 130x160 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, čierna, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, biela, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, biela, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, svetlohnedá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, tmavomodrá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, svetlohnedá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Poťah do auta Dog Fantasy
Čierny
(2)
Doručenie od 14. 10. 2026
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BENAB
Rošt EXKLUZIV
80x200 cm, lamelový, polohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 130 kg
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
235,20 €
s kódom
294 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Mikroplyšová, sivá, 130x160 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Chrániče na vankúše v súprave Terry
2 ks, vodoodolné, 70x50 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Kukaň Magic Cat Stripe
Pre mačku, modrý, 40x36 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
229
230
231
232
233
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia