-15 % na všetko s kódom NARODENINY15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

-15 % na všetko s kódom NARODENINY15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

Darčeky, ktoré sa naozaj budú hodiť každému

Iva Baltaretu
Iva Baltaretu
Bonami Blogger

Nenechávajte darčeky až na poslednú chvíľu, keď vás ich výber zaručene stresuje a trápi. Nedá sa vždy vybrať originálny a osobný darček, ale môžete mať poruke veľa takých, s ktorými potešíte všetkých od priateľa až po kolegyňu v práci. Pripravte si ich do zásoby viac.

Ponožky

Ponožiek skrátka nikdy nie je dosť. Obzvlášť, keď polovicu zásuvky tvoria tie deravé, príde chvíľa kedy nový pár uvítame s radosťou. Hodiť sa budú každému od dedka po kamarátku, stačí len vybrať vhodné farby a motívy.

Hrnčeky

Niet divu, že hrnčeky sú jedným z najčastejších firemných darčekov a reklamných predmetov. Sú totiž univerzálne, využije ich každý a dajú sa krásne prispôsobovať. Na mieru tak vyberiete šálku pre milovníkov kávy, pol litrový pohár pre pivárov alebo praktický keep cup, ktorý na cestách uchováva nápoje v teple.

Budíky

Poznáte snáď niekoho, kto ráno nemusí vstávať? Keď sa nad tým zamyslíte, budíky majú ako darčeky obrovský a nevyužitý potenciál. Krásnym dizajnom, melódiou či inou technologickou vychytávkou môžete dotyčnému vstávanie spríjemniť - a to je na nezaplatenie.

Darčekové poukážky

Obávate sa, že darčekové poukážky sú príliš neosobné? My hovoríme: Vianoce sú za dverami, nie je čas na hrdinstvo! Určite ste sa aspoň raz ocitli v situácii, kedy by ste si radšej darček vybrali sami, než aby ste museli predstierať radosť. Nechajte obdarovaného, aby si vybral podľa svojho vkusu. V záplave našich dekorácií a nábytku to bude hračka.