5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Dekorácie do bytu v industriálnom štýle

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Industriálny interiér – ide najmä o hrubé a surové materiály. Tieto prvky najviac zodpovedajú estetike priemyselných hál. Doprajte si ich vo svojich doplnkoch a dekoráciách.

Kovové dekorácie, kožené doplnky a dekorácie z betónu sú to pravé. Inšpirujte sa našimi tipmi.

Industriálne kuchynské dekorácie

Kovové nástenné hodiny, najmä tie v čiernej farbe, budú v industriálnej kuchyni vyzerať skvele. Pokojne siahnite po kyvadlových hodinách.

Zabudnite však na ornamenty. Stačia jednoduché línie a tvary. Nechávajú vyniknúť štruktúrované materiály, ako je betón, kov alebo sklo .

To isté platí aj pre dekorácie na stôl. Aj jednoduchá váza alebo svietnik urobia dojem.


Industriálne dekorácie do obývačky

Industriálnu obývaciu izbu doplnia kovové dekorácie, napríklad v podobe železných kanvíc a stojanov na kvety. Komoda zasa slúži ako ideálne miesto na umelecké zátišia. Stačí na okraj umiestniť hrubo opracovanú figúrku a pridať kvetináč alebo vázu.

Vyberajte predovšetkým dekorácie zo surových materiálov a čierneho kovu, ktoré môžete doplniť neutrálnymi odtieňmi alebo odvážnejšími akcentmi fľaškovozelenej či oranžovej. Tým sa interiér rozžiari.


Industriálne dekorácie do spálne

Industriálna spálňa bude potrebovať len niekoľko dekorácií, napríklad na poličke alebo nočnom stolíku. Siahnite po vonných sviečkach, jednoduchom plechovom budíku alebo niekoľkých betónových kvetináčoch.

Nezabudnite na čiernobiely obraz alebo vintage plechový vývesný štít. Pomôže vám vytvoriť vytúžený vzhľad starej továrne.


Industriálne kúpeľňové dekorácie

Zrkadlo vo výraznom kovovom ráme rozhodne patrí do industriálnej kúpeľne a pokojne ho doplňte kozmetickým zrkadlom v podobnom dizajne.

O príjemnú atmosféru sa opäť postarajú nielen sviečky, ale aj závesné dekorácie so živými, alebo umelými kvetmi.

Kúpeľňu oživia aj čierno-biele vodotesné vinylové podlahové nálepky s čierno-bielym grafickým vzorom.