Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 601 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Unipar
Sviečka Flower Paradise
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (2)
-15 % s kódom
Light & Living
Umelý kvet Tulip
Ø 6 cm, výška 70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Vianočná figúrka Reindeer
Drevená, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
20 ks, ø 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
0,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Otta
2 ks, ø 9 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Bubbly
Plastová, LED, so solárnym panelom, dĺžka 180 cm
(4)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Little Red
Kovová
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 2 cm, výška 25 cm
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 6 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Monty
2 ks, textilné, 11,5 cm
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Monty
2 ks, textilné, 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Peo
2 ks, textilné, 12 cm
(5)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Peo
2 ks, textilné, 8 cm
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Svietnik Babirye
Kovový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,45 €
s kódom
14,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Faella
2 ks, na čajovú sviečku, kameninové
(3)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Rámček
23x28 cm, stojací, bambusový, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 13x18
Doručenie od 27. 10. 2026
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Joylight
Biela, plastová, LED, na baterky, 12x10,5x20 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(6)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Styler
Detský obrázok Modernpik Racoon
30x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Boles d'olor
Interiérová vôňa Scarlet Berries
S vôňou jahody/s vôňou malín/s vôňou brusnice, 100 ml
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Obal na kvetináč Kiso
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Bow
Kameninový
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Obal na kvetináč Owl
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 11 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Svietnik Caramella
Keramický
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Svietnik
Keramický
Doručenie od 26. 10. 2026
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Lampáš
Kovový, ø 15 cm, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Zilverstad
Rámček Marseille
13,5x18,5 cm, stojací, kovový, v mosadznej farbe, rozmer fotografie: 15x20
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Zilverstad
Rámček Baby
27x11 cm, stojací, kovový, v striebornej farbe, rozmer fotografie: 10x15
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Svietnik Babimo
Kovový
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Svietnik Bianu
Na čajovú sviečku, kovový
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Abas
Terakotový, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Saramago
Terakotový, s odtokovým otvorom, ø 23 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Jamjar
Biely, sklenený, LED, prenosný, so solárnym panelom, IP44, 8x8x18 cm
(13)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 5 cm, výška 20 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hodiny
Nástenné, ø 30,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Zrkadlo
Nástenné, 19x29 cm
(3)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (2)
-15 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(34)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 28,5x28,5 cm, výška 8 cm
(97)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Váza Cherry
Ručne maľovaná, z dolomitu
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná guľa Hedgehog Highway
Z polyresínu, ručne vyrábaná, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Marble
Na baterky, biela/sivá, ø 10 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Mojave
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 13 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Váza
Sklenená, 12x8 cm, výška 23 cm
(7)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Svietniky v súprave
2 ks, sklenené
(3)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Animado Anillo
Na čajovú sviečku, sklenený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
18
19
20
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie