Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 580 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Casa Selección
Umelý kvet
Ø 15 cm, výška 43 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Umelý kvet Buttercup
Ø 10 cm, výška 50 cm
(1)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý kvet Coral
Ø 25,5 cm, výška 61 cm
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Peony
Ø 23 cm, výška 62 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(9)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Unipar
Sviečka Element
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(23)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (2)
-15 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Saturnus
Biela, papierová, do zásuvky, ø45x45 cm
(5)
Na sklade
12,75 €
s kódom
15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Esschert Design
Podpora rastlín
8 ks, kovová, 6x3 cm, výška 131 cm
(1)
Na sklade
102 €
s kódom
120 € bez kódu
15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy Santos
2 ks
Na sklade
Posledný kúsok
25,78 €
s kódom
30,33 € bez kódu
15,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Artevasi
Držiaky na kvetináč v sade Hammer Grey
2 ks, kovové, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Mini Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Zenová záhrada
Betónová/kamenná/bambusová, 22x30 cm, výška 4 cm
(27)
Na sklade
12,99 €
s kódom
15,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Parisienne
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
15,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Fian
Ručne maľovaná, keramická, biela, ø 11 cm, výška 11 cm
(7)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Detské hodiny Pirate
Ø 23 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Podpora rastlín
Drevená, 50x50 cm, výška 50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Styler
Rámček Bergen
34x44,5 cm, na stenu, hnedý, rozmer fotografie: 30x40
(34)
Doručenie od 19. 11. 2026
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Svietnik Alentejo
Kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Svietnik Alentejo
Kameninový
Doručenie od 21. 10. 2026
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Obal na kvetináč
Keramický, ø 15,5 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 2x35,5 cm, výška 25 cm
(131)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Mimo
16x21 cm, kamenný, krémovobiely, rozmer fotografie: 10x15
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Leaf
Žltá, plastová, LED, dĺžka 185 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Lecce
2 ks, papierové, ø 20 cm
(4)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
27x36 cm, na stenu, sivý/v bronzovej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Casa Selección
Rámček
43x24 cm, na stenu, biely/v prírodnej farbe
(14)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Rámček Sencillo
32x42 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(3)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (3)
-15 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
28x37 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 21x30
(100)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Casa Selección
Váza Clara
Sklenená, ø 15 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Váza
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 25,5 cm
(5)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Váza
Sklenená, ø 12,5 cm, výška 25 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Váza
Sklenená, ø 15,5 cm, výška 22,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Anillo Vivo
Sklenený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Chique Ribbed
Na čajovú sviečku, sklenený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Svietnik Grace
Sklenený
Doručenie od 22. 10. 2026
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Svietnik Michelle
Sklenený
Doručenie od 22. 10. 2026
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Evaline
Na čajovú sviečku, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hodiny
Stolové, 5x26 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hodiny
Stolové, 5x26 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Dun
Biela, plastová, LED, na baterky, dĺžka 260 cm
(8)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Mia
Plastová, LED, na baterky, dĺžka 270 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vianočná svetelná dekorácia Mishell
Svetlosivá, oceľová, LED, na baterky, 35x5,5x35 cm
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, 9 cm
(8)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
19
20
21
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie