Cyber Monday | Zľava 20 % na všetko s kódom CYBER20*Neplatí na už zľavnené a vybrané produkty.

5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Veselé jarné doplnky pre váš domov

Privítajte jar so všetkou parádou a vpustite do svojej domácnosti prvé jarné lúče. Celú tú hrejivú atmosféru podčiarknite voňavými kvetmi a sviežimi jarnými doplnkami. Nielenže váš domov bude doslova žiariť, ale navyše vás to prostredie plné veselých farieb pohladí na duši a vylepší náladu.

Stačia len úplné maličkosti. Pohovku doplňte vankúšom v pastelovej farbe, na stôl pridajte vázu a posteľ oživte obliečkami s kvetinovým vzorom.

Rozkvitnutá jarná tabuľa

Tiež už sa nemôžete dočkať čerstvých voňavých kvetov? Pripravte si do zásoby pár váz v jemnom dizajne zo skla či kameniny, v ktorých sa budú kvietky na prestretom stole krásne vynímať.

Stôl môžete tiež skrášliť riadom v pastelových farbách alebo vankúšmi na sedenie s rozkvitnutými jarnými motívmi.

Rozveseľte obývaciu izbu

Dekoratívne vankúšiky, prikrývky a koberce dokážu v interiéri ozajstné čary. Vnesú sviežosť, zútulnia celý priestor a vytvoria z neho naozajstný domov.

Skombinujte ich s pohodlným sedacím nábytkom, štýlovým osvetlením a hneď máte o krásnu obývaciu izbu v jarných farbách postarané.

Doplnky do spálne

Vpustite jar aj do svojej spálne. Prezlečte posteľ do nových sviežich obliečok a nočné stolíky ozdobte dekoratívnymi lampami, ktoré prežiaria jarné večery. A nezabudnite ani na štýlový budík!