5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Materiál: dubové drevo

Výrazná kresba, príjemný povrch, hrejivý dojem aj dobré vlastnosti. To sú všetko superlatívy, ktoré v kocke vystihujú jeden z najmilovanejších prírodných materiálov – dubové drevo.

Nielenže sa hodí do každej miestnosti a možno ho zladiť so zvyškom interiéru v rozmanitých štýloch, ale vďaka jeho prirodzenému svetlému odtieňu s ním môžete opticky zväčšiť menšie priestory a dodať im tak vzdušnosť .

O vlastnostiach

Drevo z dubu v porovnaní s inými stromami vyniká v mnohých ohľadoch. Vďaka svojej vysokej hustote je veľmi silné a pevné. Odoláva hmyzu, plesniam aj vlhkým a suchým podmienkam.

Nielen jeho vynikajúce technické vlastnosti, ale aj nezameniteľná štruktúra a vzhľad z neho robia najžiadanejší materiál ako v nábytku, tak aj doplnkoch a dekoráciách.

Kúsky, ktoré odolajú trendom

Taký dubový jedálenský stôl či komoda je investíciou, ktorá sa vám bude vracať každý deň. Vydrží generácie a prípadné poškodenie ide ľahko zabrúsiť, čím zachováte dokonalý vzhľad. Či už sa rozhodnete pre solitérne kúsky nábytku, alebo malé doplnky, pre krásne dubové drevo sa nájde miesto vždy.