5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Praktická kancelária pre ambiciózneho muža

Práca z domova je v dnešnej dobe pojem, ktorého sa už nikto nezľakne. Proti gauč office síce nič nemáme, ale efektivita práce rozhodne vzrastie, ak priestor na plnenie povinností oddelíte od zvyšku domácnosti.

Či si vyhradíte celú miestnosť, alebo len jej časť, nie je dôležité. To, ako ju zariadíte, však môže mať vplyv na výslednú prácu a náladu. Máme pre vás tipy, ako zariadiť domácu pracovňu moderného muža tak, aby sa v nej cítil motivovaný a v pohode.

Natrite stenu tabuľovou farbou

Ak máte voľnú stenu, natrite ju čiernou tabuľovou farbou. Zoznamy úloh, inšpiratívne citáty alebo obrázky a odkazy od potomkov potom budete mať stále na očiach.

Nezabudnite domácu kanceláriu zútulniť pomocou doplnkov. Dekorácie s cestovateľskou či filmovou tematikou sú tým pravým pre muža s dušou večného chlapca.

Aké odtiene sú do pracovne ideálne?

Elegantná hnedá a univerzálna sivá i čierna si zubami nechtami držia prvé priečky v obľúbenosti.

Nebojte sa ale ani farebnejších akcentov. Svoje pracovné miesto môžete oživiť napríklad izbovými rastlinami, ktoré celú miestnosť rozjasnia a dodajú príjemný pocit.

Zorganizujte si priestor

V pracovni by nemal prevládať chaos. Dôležitý je minimalizmus a hlavne dostatok úložných priestorov.

Kúpte si do svojej pracovne zakladače, boxy alebo organizéry. Uvidíte, že keď budete mať na stole poriadok a čisto, vaša sústredenosť i pracovná výkonnosť bude oveľa vyššia.

Hľadáte niečo iné?

Máme pre vás široký výber písacích stolov, kancelárskych stoličiek, písacích potrieb aj ďalších doplnkov.