Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
776 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Na sklade
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, čierne/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
446,40 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, hnedé/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
446,40 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
446,40 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Kosaka
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, zelené
Doručenie od 22. 10. 2026
447,20 €
s kódom
559 € bez kódu
279,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Melqui
Čalúnená, matná, hnedá/krémovobiela
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
454,40 €
s kódom
568 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Marilla
2 ks, otočné, čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Amesbury
2 ks, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Lowell
2 ks, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Maymont
2 ks, stohovateľné, čalúnené, krémovobiele/tmavohnedé
Doručenie od 22. 10. 2026
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Kosaka
2 ks, čalúnené, matné, svetločervené
Na sklade
Posledný kúsok
463,20 €
s kódom
579 € bez kódu
289,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Naia
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
463,20 €
s kódom
579 € bez kódu
289,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Dash
4 ks, stohovateľné, čalúnené, v tehlovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
463,20 €
s kódom
579 € bez kódu
144,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Waterton
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
471,20 €
s kódom
589 € bez kódu
294,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tenzo
Jedálenské stoličky v súprave Ritz
2 ks, zamatové, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
471,20 €
s kódom
589 € bez kódu
294,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Blaine
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, matné, svetlozelené
Doručenie od 22. 10. 2026
475,20 €
s kódom
594 € bez kódu
297 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zamatové, khaki
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, kožené, koňakovohnedé
Doručenie od 19. 10. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 3. 12. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, sivé
Doručenie od 3. 12. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, kožené, čierne
Doručenie od 19. 10. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Fondes
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Fondes
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, hnedá
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Jedálenské stoličky v súprave Book
2 ks, stohovateľné, v dekore duba, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
491,20 €
s kódom
614 € bez kódu
307 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zamatové, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
495,20 €
s kódom
619 € bez kódu
309,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Add
S podrúčkami, čalúnené, svetlosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
499,20 €
s kódom
624 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Add
S podrúčkami, čalúnené, svetlosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
499,20 €
s kódom
624 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Daia
4 ks, čalúnené, matné, zelené
Na sklade
Posledný kúsok
503,20 €
s kódom
629 € bez kódu
157,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Muna
S podrúčkami, z dubového dreva, hnedá
(1)
Doručenie od 29. 12. 2026
507,20 €
s kódom
634 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Jedálenské kreslá v súprave Ecto
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, béžové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
319,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Mogi
Otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Blaine
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 22. 10. 2026
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
319,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Jedálenské kreslá v súprave Ecto
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, sivé
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
523,20 €
s kódom
654 € bez kódu
327 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Mette
Matná, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
527,20 €
s kódom
659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kare Design
Jedálenské stoličky v súprave Avignon
2 ks, zamatové, zamatové, zelené
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
531,20 €
s kódom
664 € bez kódu
332 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Mette
Z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
531,20 €
s kódom
664 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Mogi
Otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, oranžové
Doručenie od 20. 10. 2026
535,20 €
s kódom
669 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Mogi
Otočné, čalúnené, v tehlovej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
539,20 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Muna
S podrúčkami, čalúnená, sivá/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 29. 12. 2026
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Jedálenské stoličky v súprave Book
2 ks, s podrúčkami/stohovateľné, v dekore duba, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
555,20 €
s kódom
694 € bez kódu
347 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Freja
Z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
567,20 €
s kódom
709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Tradition
Čalúnená, kožená, matná, čierna/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
575,20 €
s kódom
719 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Fawn
Biela/v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 29. 12. 2026
583,20 €
s kódom
729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Fawn
Hnedá/krémovobiela
(3)
Doručenie od 29. 12. 2026
703,20 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Fawn
Čierna/hnedá
(3)
Doručenie od 29. 12. 2026
703,20 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, čalúnené, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
763,20 €
s kódom
954 € bez kódu
477 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
13
14
15
16
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky