Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
778 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Dover
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, krémovobiele
Doručenie od 21. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
222 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Adele
2 ks, s podrúčkami/hojdacie, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
Doručenie od 23. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, modré
Doručenie od 20. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, sivé
Doručenie od 20. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Nebai
2 ks, z dubového dreva, ženilkové, matné, hnedé/krémovobiele
Doručenie od 14. 12. 2026
360 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Nebai
2 ks, z dubového dreva, ženilkové, matné, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 7. 12. 2026
360 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Warhol
Čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavosivá
Doručenie od 22. 10. 2026
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Nebai
2 ks, z dubového dreva, ženilkové, matné, čierne
Doručenie od 7. 12. 2026
360 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Leticia
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
227 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, biela/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, béžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, khaki/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, v prírodnej farbe/staroružová
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, v prírodnej farbe/v terakotovej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, červená/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Easton
S podrúčkami, čalúnené, khaki
Na sklade
Posledné kúsky
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Radaja
2 ks, kovové, krémovobiele
Doručenie od 20. 10. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
229,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Kerwin
Z dubového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Medford
Z dubového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Kerwin
Z dubového dreva, krémovobiela/v svetlo prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Medford
Z dubového dreva, krémovobiela/v svetlo prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Kerwin
Z dubového dreva, krémovobiela/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Medford
Z dubového dreva, krémovobiela/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, matné, svetlohnedé
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Loria
Stohovateľná, čalúnená, ženilková, béžová
Doručenie od 16. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, béžové
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(84)
Doručenie od 7. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Koi
Stohovateľná, kovová, čierna/modrá/hnedá
Doručenie od 2. 11. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Koi
Stohovateľná, kovová, v mentolovej farbe/fialová/hnedá
Doručenie od 2. 11. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Loria
Stohovateľná, čalúnená, ženilková, zelená
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Arch
S podrúčkami/stohovateľná, kovová, čierna
Doručenie od 2. 11. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Koi
Stohovateľná, kovová, čierna
Doručenie od 2. 11. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Swan
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, biele
(3)
Na sklade
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
232 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Calgary
Čalúnená, béžová
(2)
Na sklade
185,60 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenské kreslo Dover
S podrúčkami/otočné, čalúnené, hnedé
Doručenie od 19. 10. 2026
185,60 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Emily
2 ks, s podrúčkami/stohovateľné, kovové, v terakotovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
234,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Emily
2 ks, s podrúčkami/stohovateľné, kovové, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
234,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Easton
S podrúčkami, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledné kúsky
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, matná, béžová/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Marvin
Otočné, čalúnené, ženilkové, matné, hnedé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Marvin
Otočné, čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Zama
S podrúčkami, čalúnená, tmavosivá
Doručenie od 21. 10. 2026
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička Grange
Kovová, v mosadznej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
191,20 €
s kódom
239 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Suma
S podrúčkami, čalúnené, svetlohnedé
Doručenie od 20. 10. 2026
191,20 €
s kódom
239 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Suma
S podrúčkami, čalúnené, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
191,20 €
s kódom
239 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Yalia
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
8
9
10
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky