Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
776 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tenzo
Jedálenské stoličky v súprave Ritz
2 ks, zamatové, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
471,20 €
s kódom
589 € bez kódu
294,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ixia
Jedálenské stoličky v súprave
2 ks, stohovateľné, kovové, pololesklé, zelené
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
118 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
252 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Buffalo
Čalúnená, tmavosivá
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Jedálenská stolička Curious
Čalúnená, krémovobiela/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Elyna
Čalúnená, zamatová, hnedá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
232 €
s kódom
290 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zed
S podrúčkami, čalúnená, zelená
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
260,80 €
s kódom
326 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Mogi
Otočné, čalúnené, v tehlovej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
539,20 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Jedálenská stolička Oblique
Čalúnená, kožená, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zed
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zed
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenská stolička Eclipse
S podrúčkami, v dekore jaseňa, čierna/sivá
Na sklade
Posledné kúsky
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
LABEL51
Jedálenské stoličky v súprave Forli
2 ks, zamatové, zamatové, svetloružové
Na sklade
Posledný kúsok
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
182 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
vtwonen
Jedálenské stoličky v súprave Afternoon
2 ks, kovové, zelené
Na sklade
Posledné kúsky
254,40 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zamatové, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
495,20 €
s kódom
619 € bez kódu
309,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, tmavosivé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
414,40 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Mogi
Otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Meridian
2 ks, čalúnené, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
264 €
s kódom
330 € bez kódu
165 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Ontario
Čalúnená, z textílie buklé, biela
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Jedálenské stoličky v súprave Book
2 ks, s podrúčkami/stohovateľné, v dekore duba, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
555,20 €
s kódom
694 € bez kódu
347 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Crate
2 ks, čalúnené, zamatové, sivé
Na sklade
Posledný kúsok
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
Čalúnená, zamatová, sivá
Na sklade
Posledný kúsok
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Milton
Čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavohnedá
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Stay
Čalúnená, z umelej (eko) kože, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
847,20 €
s kódom
1 059 € bez kódu
529,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tomasucci
Jedálenské stoličky v súprave Lion
2 ks, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, hnedé
Na sklade
Posledný kúsok
292 €
s kódom
365 € bez kódu
182,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Camilla
S podrúčkami, plastová, svetlohnedá
Na sklade
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z textílie buklé, béžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
White Label
Jedálenská stolička Jake Worn
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
Na sklade
Posledný kúsok
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zamatové, khaki
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Jedálenská stolička Curious
Čalúnená, čierna/antracitová
Na sklade
Posledný kúsok
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Geneve
2 ks, čalúnené, zamatové, čierne
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
81,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
Na sklade
Posledné kúsky
271,20 €
s kódom
339 € bez kódu
169,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Jedálenské stoličky v súprave Book
2 ks, stohovateľné, v dekore duba, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
491,20 €
s kódom
614 € bez kódu
307 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte
2 ks, čalúnené, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
176,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, čalúnené, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
763,20 €
s kódom
954 € bez kódu
477 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, matná, khaki/hnedá
Doručenie od 16. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, tmavohnedá
Doručenie od 23. 10. 2026
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, v terakotovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, oranžové
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
259,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
274,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(6)
Doručenie od 14. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, koňakovohnedá
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
5
6
7
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky