Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
776 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Taxi
2 ks, čalúnené, sivé/v prírodnej farbe
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Maina
Čalúnené, ženilkové, matné, tmavomodré
Doručenie od 16. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Cato
Čalúnená, matná, čierna/sivá
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Dorina
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Badalona
Čalúnená, z textílie buklé, matná, biela
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
Doručenie od 19. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
272 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Kato
2 ks, čalúnené, hnedé/béžové
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
217 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Nebai
2 ks, z dubového dreva, ženilkové, matné, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 7. 12. 2026
360 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Godia
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, matná, hnedá
(4)
Doručenie od 14. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
vtwonen
Jedálenská stolička Classic
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
259,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
S podrúčkami, čalúnené, béžové
(24)
Doručenie od 9. 12. 2026
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Trosa
Čalúnená, hnedá/krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Tina
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, biele/sivé
(11)
Doručenie od 21. 10. 2026
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
414,40 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Saula
2 ks, stohovateľné, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
208 €
s kódom
260 € bez kódu
130 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Oslo
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
(26)
Doručenie od 19. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Ella
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 21. 10. 2026
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
S podrúčkami, čalúnené, zelené
(11)
Doručenie od 9. 12. 2026
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Maina
Čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
Doručenie od 16. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore orecha, ženilková, béžová/tmavohnedá
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, z textílie buklé, oranžová
Doručenie od 27. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, sivá
(24)
Doručenie od 19. 10. 2026
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, béžová
Doručenie od 27. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Buckle
Z textílie buklé, v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, z textílie buklé, khaki
Doručenie od 27. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Bae
S podrúčkami/otočné, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 23. 10. 2026
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Buckle
Z textílie buklé, v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, krémovobiela
Doručenie od 27. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Buckle
Z textílie buklé, v svetlo prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
250,40 €
s kódom
313 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, zelené
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Granite
S podrúčkami, z jaseňového dreva, ženilkové, matné, hnedé/béžové
(5)
Doručenie od 16. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adaya
2 ks, čalúnené, zamatové/menčestrové, zelené
Doručenie od 16. 10. 2026
244,80 €
s kódom
306 € bez kódu
153 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, zamatové, čierne
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
139,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Muli
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
301,60 €
s kódom
377 € bez kódu
94,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Teulat
Jedálenská stolička Nara
V dekore jaseňa, v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
132 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nour
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, svetlosivé/v prírodnej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
295,20 €
s kódom
369 € bez kódu
184,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Nagano
Čalúnená, čierna/sivá
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenské kreslo Barnaby
S podrúčkami, z dubového dreva, béžové/v svetlo prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
280,80 €
s kódom
351 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Maina
Čalúnené, ženilkové, matné, slonovinové
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové
(4)
Doručenie od 9. 12. 2026
350,40 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, v terakotovej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Barrett
Z dubového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, v mentolovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Granite
S podrúčkami, z jaseňového dreva, ženilkové, matné, khaki/hnedé
(5)
Doručenie od 16. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Radaja
2 ks, kovové, okrovožlté
Doručenie od 20. 10. 2026
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
6
7
8
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky