Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
776 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Aole
S podrúčkami, z textílie buklé, oranžové
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Splendor
S podrúčkami, z textílie buklé, khaki
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Duct
S podrúčkami, z textílie buklé, khaki
Doručenie od 27. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Evoke
Z textílie buklé, béžová
Doručenie od 27. 10. 2026
312,80 €
s kódom
391 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Paragon
Z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Aole
S podrúčkami, z textílie buklé, khaki
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Splendor
S podrúčkami, z textílie buklé, oranžové
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Bae
S podrúčkami/otočné, z textílie buklé, hnedé
Doručenie od 23. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Aole
S podrúčkami, z textílie buklé, čierne
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, z textílie buklé, hnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Duct
Z textílie buklé, hnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
252 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Bae
S podrúčkami/otočné, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 23. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Duct
S podrúčkami, z textílie buklé, hnedé
Doručenie od 27. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Bounce
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Evoke
Z textílie buklé, béžová
Doručenie od 27. 10. 2026
289,60 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Paragon
Z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Evoke
Z umelej (eko) kože, hnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
289,60 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Orbit
Z textílie buklé, hnedé
Doručenie od 27. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Splendor
S podrúčkami, z textílie buklé, čierne
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Aole
S podrúčkami, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Paragon
S podrúčkami, z textílie buklé, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Paragon
Z textílie buklé, v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 27. 10. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Splendor
S podrúčkami, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nour
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, svetlosivé/v prírodnej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
295,20 €
s kódom
369 € bez kódu
184,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
272 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
274,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Stripe
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavosivé
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Dover
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, krémovobiele
Doručenie od 21. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
222 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore duba, ženilková, béžová/v prírodnej farbe
(3)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, koňakovohnedá
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, v terakotovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
Doručenie od 19. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, zelená
(7)
Doručenie od 19. 10. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, sivá
(24)
Doručenie od 19. 10. 2026
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, kožené, koňakovohnedé
Doručenie od 19. 10. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Kato
2 ks, čalúnené, hnedé/béžové
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
217 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Nagano
Čalúnená, čierna/sivá
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Cato
Čalúnená, tmavohnedá
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Oslo
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
(26)
Doručenie od 19. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Relate
Čalúnená, čierna/béžová
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
250,40 €
s kódom
313 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, v tehlovej farbe
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, khaki
(4)
Doručenie od 9. 12. 2026
350,40 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Radaja
2 ks, kovové, khaki
Doručenie od 20. 10. 2026
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Frances
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
110,40 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Cassandra
Čalúnená, z textílie buklé, v prírodnej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Cora
S podrúčkami, čalúnené, béžové
Doručenie od 26. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Alpha
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Lottie
S podrúčkami/otočné, čalúnené, v prírodnej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
7
8
9
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky