Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Wenko
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Wenko
1 493 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Wenko
Utierka Tito
Bavlnená, sivá, 45x65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Pavia
Bez vŕtania, Static-Loc, plastový, biely/čierny, 9x6,5 cm, výška 12 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Pion
Keramická, sivá, 12,5x12 cm, výška 38,5 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Oporná podložka do vane Tropic
Plastová
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
20,03 €
s kódom
23,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Atessa
Sklenený, tmavoružový, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Sprchová hlavica Head Young
Biela, ø 11 cm
(15)
Na sklade
15,75 €
s kódom
18,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, tmavomodrý, 3 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
12,74 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-15 % s kódom
Wenko
Nádobka na mydlo Palena
Hnedá, ø 10,5 cm, výška 2,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kruhový držiak na sprchový záves
Kovový, v striebornej farbe, 72 cm
(48)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na toaletný papier Lima
So štetkou, z nehrdzavejúcej ocele, čierny/sivý, 23,5x20 cm, výška 69 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
28,46 €
s kódom
33,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Hubky na riad v súprave
2 ks, silikónové
(171)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa ø 8,5 cm
Náhradná, silikónová, čierna, ø 8,5 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sprchová hadica
V striebornej farbe, 200 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
18,44 €
s kódom
21,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
Sprchová tyč Design
Nástenná, posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 68 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Žehliaca doska Best Black
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, čierna, 124x38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sprchová hlavica Softwater
Plastová, matne čierna, ø 12 cm
(3)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Illana
Keramický, matne čierny, ø 8 cm, výška 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves
Kovový, biely, 57 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Košík Rika
Z prútia, čierny/v prírodnej farbe, výška 15 cm
(2)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Úsporná sprchová hlavica Water Saving
V striebornej farbe, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sprchová tyč Basic
Nástenná, posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 66 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Košíky v súprave Ecori
2 ks, úložné, látkové, čierne, výška 21,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Hlavica pre WC kefu Ø 8 cm
Náhradná, plastová, čierna, ø 8 cm, výška 14 cm
(6)
Na sklade
2,89 €
s kódom
3,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchová hadica
V striebornej farbe, 150 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
Súprava pre montáž bez vŕtania
UV-Loc
(2)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na toaletný papier Bosio
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 8x12,5 cm, výška 18 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, tmavozelený, 3 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Navalon
Keramický, ø 9 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Brasil
Plastový, tmavomodrý, 2 l
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
11,47 €
s kódom
13,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Licata
S automatickým zatváraním, 37,5 x 44,5 cm, plastová, svetlomodrá, s abstraktným vzorom
(11)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Záchodová doska Samos
S automatickým zatváraním, 37,5 x 41,5 cm, plastová, tmavosivá
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Economic
Z nehrdzavejúcej ocele, lesklo biely, 6 l
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Hotel
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, dĺžka 45 cm, výška 23,5 cm
(1)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Shaki
Prateľná, textilná, béžová, 50x80 cm
(4)
Na sklade
21,65 €
s kódom
25,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Nôž Ace
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 17,5 cm, rukoväť: antikoro
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves Era
Nástenný, kovový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Solid
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 11 cm, výška 38 cm
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
30,15 €
s kódom
35,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sprchová tyč Basic
Nástenná, posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 66 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Šatníková skriňa Air
Látková, modrá, šírka 75 cm, výška 160 cm, hĺbka 50 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wenko
Kryty na sporák v súprave Black Marble
2 ks, z tvrdeného skla, čierne, s abstraktným vzorom, 52x30 cm
(4)
Na sklade
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kryty na sporák v súprave Watercolour
2 ks, z tvrdeného skla, s abstraktným vzorom, 52x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na fén Milano
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 12x11 cm, výška 4,5 cm
(52)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves Era
Nástenný, kovový, v lesklej striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na fólie
Plastový, sivý, 38x7 cm, výška 5 cm
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Ecru
Rýchloschnúca, textilná, béžová, 40x60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, 40,5x5,5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Na sklade
28,47 €
s kódom
33,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, v lesklej striebornej farbe, 110 - 185 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kryty na sporák v súprave Iris
2 ks, z tvrdeného skla, čierne, s kvetinovým vzorom, 52x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
27
28
29
...
32
Načítať viac