Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 011 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Ø 28 cm, kameninový, čierny/sivý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi
Ø 27 cm, porcelánový, biely/zelený/ružový
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Zapekacia misa Ultimate
23,5x36,5 cm, keramická
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Premier Housewares
Dózy v súprave Fenwick
3 ks, na potraviny, kamenné
(8)
Doručenie od 29. 10. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Brisa
Na polievku/na šalát, kameninová, biela/modrá, 200 ml
(8)
Doručenie od 21. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Škrabka
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Termoska Termo
1,1 l, na jedlo, krémovobiela
(38)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 550 ml, na potraviny, plastové, sivé
(12)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
2,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Geo
2 ks, 330 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Termoska Termo
2,2 l, na jedlo, krémovobiela
(40)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska Legendary Classic Rose Quartz
400 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružová
(9)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Nautical
Kameninová, zelená, ø 26 cm, objem 2,7 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Podnos Mango
30x40,5 cm, servírovací, drevený
(9)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Cedník Prescott
Z nehrdzavejúcej ocele
(9)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/zelená/modrá, 600 ml, ø 15 cm
(9)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Servírovací, kameninový, biely/modrý/v zlatej farbe
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Forma na chlieb Fattoria
12 x 19 cm, keramika
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Termoska Termo
2,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna/v striebornej farbe
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Dezertný, ø 16 cm, kameninový, biely
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Hrnček Lo schiaccianoci
400 ml, porcelánový, biely
(9)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Ploskačka s príslušenstvom
210 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi
Hlboký , ø 21 cm, porcelánový, biely
(9)
Na sklade
25,26 €
s kódom
31,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Jules
Ø 28,5 cm, kameninový, žltý/biely/čierny
(9)
Doručenie od 21. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Mažiar
Kamenný, ø 12 cm
(14)
Na sklade
24,84 €
s kódom
31,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Etažér Mango
Drevený, v prírodnej farbe, ø 12 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynská váha Scale
Čierna, z nehrdzavejúcej ocele, nosnosť 3 kg
(10)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Súprava riadu Grande
7 ks, na indukčný varič
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
530 ml, keramický, žltý
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šalátový príbor Hammershøi
2 ks, drevený
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
30,64 €
s kódom
38,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Korenička
Sklenená, 100 ml
(10)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Red 2035
375 ml, porcelánový, červený
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Spiralizér SpiroGo
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
12,57 €
s kódom
15,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Mažiar Black
Porcelánový, ø 12 cm
(10)
Doručenie od 22. 10. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Bea
8x35,5 cm, keramická
(19)
Doručenie od 21. 10. 2026
18,91 €
s kódom
23,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Jedálenská súprava Mona
Pre 6 osôb, 18 ks, porcelánová, biela
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Strúhadlo
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Vínne príslušenstvo
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
4 ks
(12)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, čierna
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
15,47 €
s kódom
19,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Strúhadlo Multi-Prep Compact
Univerzálne
(7)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, biela, ø 26 cm, objem 2,7 l
(7)
Na sklade
31,82 €
s kódom
39,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Jolly
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové
(7)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Dóza Secret Du Potager
2 l, na cibuľu a cesnak, kovová, sivá
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Brisa
Na polievku, kameninová, biela/svetlomodrá, 670 ml, ø 16 cm
(7)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Patrizia
Keramický, biely/modrý, 2 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
31,62 €
s kódom
39,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Tácky v súprave
6 ks, so stojanom, ratanové, v tmavo prírodnej farbe, ø 10 cm
(7)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
5,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Odšťavovač Fattoria
Keramický
(7)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
15
16
17
...
84
Načítať viac