Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Jarný kuchynský textil
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Jar
216 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Linen Tales
Obrus White Flowers
Ľanový, s kvetinovým vzorom, biely/modrý, 140x300 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
163 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Zástera s PVC vrstvou Hummingbirds
Bavlnená, sivá
(9)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
Meri Meri
Obrus Rainbow Star
Z papiera, s hviezdičkami, biely, 137x259 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
S kvetinovým vzorom, červený/béžový, ø 180 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
15,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Watercolour
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Minimalist Cushion Covers
Sedák
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(8)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Martini
Ľanový, 40x200 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
RHS
Sedák Exotic Garden
Bavlnený, vonkajší, na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Mustard
Ľanový, 40x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Martini
Ľanový, 40x150 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl White Botany
Ľanový, s kvetinovým vzorom, 40x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
42 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Florelle
Z mikrovlákna, s kvetinovým vzorom, zelený/hnedý, 140x240 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Linen Tales
Utierka Martini
Ľanová, zelená/hnedá, 45x65 cm
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
12,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,90 €
16,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tiseco Home Studio
Prestieranie Jacquard
Plastové, pruhované, 33x45 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
8,40 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Prestieranie
Bavlnené, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(1)
Na sklade
21,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Chess
2 ks, plastové, geometrické, 45x30 cm
(7)
Doručenie od 16. 10. 2026
7,90 €
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Obrus Florelle
Z mikrovlákna, s kvetinovým vzorom, oranžový/sivý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Linen Tales
Prestieranie Ashes of Roses
Ľanové, možnosť prania, 45x35 cm
(8)
Doručenie od 19. 11. 2026
17,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Mustard
2 ks, textilné, 40x40 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
22,40 €
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
15,90 €
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
noo.ma
Obrus Marr
S prímesou ľanu, pruhovaný, biely, 140x250 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
79 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Mustard
Ľanový, 40x150 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Jar
1
2
3
4
5
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil