Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Jarný kuchynský textil
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Jar
216 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
douceur d'intérieur
Prestieranie Jolie Fleur
Plastové, s potlačou/s kvetinovým vzorom, 44x28,5 cm
Na sklade
4,40 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Behúň na stôl
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, 45x140 cm
(2)
Na sklade
24,90 €
Do košíka
Do košíka
Tiseco Home Studio
Prestieranie Noura
S prímesou ľanu, možnosť prania, 30x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
Kave Home
Prestieranie Adesta
2 ks, látkové, geometrické/kockované, 35x50 cm
Na sklade
15,78 €
7,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
Rex London
Obrus Fairies in the Garden
Z papiera, s kvetinovým vzorom, 120x180 cm
(1)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Prestieranie Toppu
2 ks, z bio bavlny, pruhované, 36x48 cm
Na sklade
18 €
9 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Green Gate
Prestieranie
Bavlnené, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(1)
Na sklade
21,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
ONA
Prestieranie Piff
Bavlnené, ø 35 cm
(1)
Na sklade
8,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Obrus Anemone
Umývateľný, z PVC, s kvetinovým vzorom, sivý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,90 €
Do košíka
Do košíka
IHR
Prestieranie Mohana
S prímesou bavlny, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 33x48 cm
(1)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(2)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Cooksmart ®
Zástera s PVC vrstvou Purity
Bavlnená, modrá
(11)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Graziella
Umývateľný, z PVC, patchwork, okrovožltý/sivý, 140x300 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bio bavlny, pruhovaný, béžový/krémovobiely, 140x200 cm
Na sklade
68 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(52)
Na sklade
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Možnosť prania, s potlačou, béžový, 140x240 cm
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené/modré, 50x63 cm
(1)
Na sklade
25,48 €
12,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, žltá, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
Posledné kúsky
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené, 50x63 cm
(2)
Na sklade
24,62 €
12,31 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Salcombe Boats
4 ks, bavlnené, možnosť prania, s potlačou, 30x46 cm
(2)
Na sklade
23,40 €
5,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,40 €
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bio bavlny, pruhovaný, tmavozelený/krémovobiely, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Catherine Lansfield
Zástera Salcombe Boats
Bavlnená, modrá
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Dakls
Prestieranie Levander
2 ks, látkové, vodoodolné/umývateľné, s kvetinovým vzorom, 30x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,90 €
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 8 ks
Meri Meri
Prestieranie Butterflies & Flowers
8 ks, papierové, vyfarbovacie, s kvetinovým vzorom, 28x42,5 cm
(1)
Na sklade
16,90 €
2,11 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Eviaya
20 ks, papierové, bodkované, 33x33 cm
(1)
Na sklade
6,40 €
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Utierky v súprave Taulo
2 ks, z bio bavlny, biele/modré, 50x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,45 €
14,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Možnosť prania, s potlačou, zelený, 140x240 cm
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Obrus Lorenza
Možnosť prania, s potlačou, béžový, 140x240 cm
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Suzy
Z mikrovlákna, svetložltý, 140x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mila Home
Sedák Doodles
Na zaväzovanie, s potlačou/s abstraktným vzorom, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Zástera Two-tone
Bavlnená, zelená
Na sklade
Posledný kúsok
32,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
24,40 €
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Unikko
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Catherine Lansfield
Obrus Salcombe Boats
Bavlnený, s potlačou, modrý, 137x229 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
34,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(4)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
LIND DNA
Prestieranie Monstera Leaf Nupo
Z eko kože, 22x26 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Catherine Lansfield
Obrus Dramatic Floral
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, ružový/sivý, 137x178 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Long Leaves
5 ks
(1)
Na sklade
62 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Obrus Moss Green
Ľanový, okrovožltý/zelený, 140x350 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
145 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Stripe Ruffle
4 ks, ľanové, pruhované, 46x46 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
16,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Obrus Beige Meadow
S kvetinovým vzorom, béžový, ø 140 cm
(9)
Doručenie od 15. 12. 2026
36,40 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Obrus
Bavlnený, pruhovaný, ružový, 130x170 cm
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(10)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Mila Home
Obrus Lemons
S potlačou, žltý/zelený, 140x180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,90 €
Do košíka
Do košíka
Dakls
Obrus
Umývateľný, z PVC, s kvetinovým vzorom, béžový, 140x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Misty Rose
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,90 €
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
ZicZac
Prestieranie Arbin
Z eko kože, 33x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,90 €
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil