5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Nevšedný a slávnostne rozžiarený interiér

Cítite, že na vás pomaly začína pôsobiť nedostatok denného svetla? Zdvihnite si náladu tým, že dokonale presvetlíte svoj domov. Podarí sa vám to nielen pomocou rôznych svietidiel a svetelných dekorácií, ale tiež voľbou materiálov a premysleným farebným ladením.
Inšpirujte sa naším výberom zamatových pohoviek, krištáľového riadu a ozdôb, ktoré prinesú optimistickú aj nenásilne sviatočnú náladu ♥

Doplnkové osvetlenie

je alfou a omegou útulne zariadeného zimného interiéru. Ideálnym zdrojom ambientného svetla sú stolové i nástenné lampičky, svetelné reťaze, závesné dekorácie a elegantné vianočné svietniky.

Trblietavé odrazy

Na sviatočnom stole to obzvlášť pristane sklenenému riadu. Svetelná hra sviečok v kombinácii s odleskami sofistikovane brúseného krištáľu podporia magickú večernú atmosféru.

Metalické farby vs. zamat

Protiklady sa priťahujú a vzájomne zdôrazňujú svoj charakter. Doplňte preto zamatové čalúnenie výraznými doplnkami v metalických odleskoch - výsledok bude priam famózny.

Odvážne ladenie odtieňov

Zlatá farba možno nie je pre každého, ale keď už si k nej nájdete cestu, nebudete ľutovať. Pôsobí hrejivo, sviatočne a úžasne ladí s mnohými odtieňmi. My sme si ju zamilovali v kombinácii s tmavozelenou a modrou.