Cyber Monday | Zľava 20 % na všetko s kódom CYBER20*Neplatí na už zľavnené a vybrané produkty.

5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Prečo nakupovať záhradný nábytok online?

MICHAELA ŠELENBERKOVÁ • 25. JANUÁR

Vonku zatiaľ sneží, ale o pár mesiacov sa začne všetko zelenať a vy už sa určite nemôžete dočkať, keď sa uvelebíte na svojom balkóne či záhrade. Teraz môžeme začať váš vonkajší priestor spoločne plánovať a zvládneme to aj bez kamenných obchodov. V predsezóne navyše aj s príjemnou zľavou.

1. Nakupujte z pohodlia domova

Nakupovanie na internete je stále viac populárne. Vždy totiž máte niečo lepšie na práci ako prechádzať obchody a prežívať partnerské krízy pri výbere sviečok a kvetináčov. V internetových obchodoch neexistuje otváracia doba, takže si môžete vyberať napríklad aj o polnoci, v pyžame, bez davu ľudí a čakania v radoch.

Naši nákupcovia navštívili svetové veľtrhy za vás a vybrali to najlepšie, čo je na trhu k dispozícii. Vy už vďaka tomu nikam jazdiť nemusíte. Všetko zaobstaráte pomocou pár kliknutí a potom už len stačí počkať, kým vám pri dverách zazvoní kuriér, ktorý objednávku donesie až do bytu.

2. Vždy vám radi s výberom pomôžeme

Možno už máte nejakú záhradnú hojdačku vyhliadnutú, ale obávate sa toho, že si na nej nemôžete posedieť a ohmatať si ju. Na internete navyše nie je žiadny fyzicky prítomný asistent, ktorý by vám pomohol. Týmto obavám rozumieme, no na druhú stranu, takýto asistent môže byť len neškolený brigádnik, ktorý o sortimente nemá veľký prehľad a navyše koľko poznáte predajní, kde majú vystavený naozaj všetok svoj tovar?

Preto sme sa rozhodli vyraziť úplne inou cestou a výber vám čo najviac uľahčiť a spríjemniť.

Viete, čo objednávate:

Pre každý produkt zabezpečujeme kvalitné fotky a čo najkonkrétnejšie informácie o rozmeroch, materiáloch i údržbe. Každý náš produkt navyše patrí do jednej z troch kategórií kvalít - basic, extra a premium, takže presne viete, čo od daného produktu môžete čakať.

Tovar ľahko vrátite:

Ak predsa len nebudete spokojní, máte 365 dní na reklamáciu. Objednávku môžete vrátiť na ktorejkoľvek z našich predajní alebo si pre ňu príde kuriér, ktorý za vás po dohode môže zásielku zabaliť. To je lepšie predstava, než sa snažiť hojdačku vtesnať do kufra auta, čo myslíte?

Nájdete u nás radu i inšpiráciu:

Dávame pre vás dohromady rôznych sprievodcov výberom, inšpiratívne videá, články a kolekcie produktov pre balkóny, terasy i záhrady. Čo sa nedočítate na webe, s tým vám radi poradíme. Stačí napísať e-mail alebo zavolať. K dispozícii máme odborníkov na interiéry.

3. Nákup je bezpečný

Ako už sme spomenuli, chceme vám každý kúsok čo najviac priblížiť, aby ste presne vedeli, čo vám domov dorazí. Jasné obchodné podmienky, informácie o spôsobe dopravy, vrátení či reklamácii sú samozrejmosťou.

Okrem toho dostanete elektronický účet, ktorý nemusíte nikam zakladať pre prípadnú reklamáciu.

A ak by vám objednávku náhodou doviezli poškodenú, stačí spísať s dovozcom protokol a obratom vám pošleme nový kúsok.

Chcete vedieť, čo všetko si do svojej záhrady môžete zadovážiť?