Bonami Days -15 % na nezľavnené produkty | Kód: BONAMIDAYS15 →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Návšteva modernej chatky u Soni Skoncovej

Inga Sujová
Inga Sujová
Bonami Blogger

Záhrada je počas letnej sezóny frekventovaným útočiskom, v ktorom nachádzame vytúženú pohodu a sladký oddych. Rovnako to vníma aj slovenská moderátorka Soňa Skoncová, ktorá si horúce dni plné slnečných lúčov užíva vo svojej novovybudovanej štýlovej chatke.

Bonami spolu so značkou Karup Design priložili ruku k dielu a svojimi produktami premenili tieto nádherné priestory a okolie na miesto plné radosti, zážitkov a pohodlia v spoločnosti najmilších.

Štýlový dizajn v objatí prírody

Sonina chatka sa nachádza v krásnom a pokojnom prostredí malého rekreačného mestečka. Táto vzdušná letná kabína predstavuje minimalistickú alternatívu ku tradičným rustikálnym dreveniciam. Jej dizajn je kombináciou jednoduchosti, prírodných prvkov a moderného štýlu.

Celková plocha pozemku je rozdelená na priestrannú záhradnú časť a zvyšok tvorí moderná chatka v štýle jednopodlažného bungalovu. Priamo vo vstupnej terase vás už do svojho náručia pozýva pohodlné skladacie kreslo značky Karup Design.

Interiér v znamení dreva

Interiér chatky tvorí jedna rozsiahla miestnosť s kuchynskou a obývacou časťou. Obe sú zariadené základným sedacím a kuchynským vybavením. Interiérové prvky, dekorácie i nábytok sa nesú prevažne v neutrálnych tónoch prírodných materiálov.

Z nich je tu dominantné najmä borovicové, dubové i bukové drevo, z ktorých vznikol konferenčný stolík aj menší odkladací stolík. Drevený materiál so svojimi odolnými vlastnosťami navyše dokonale zapadá do chatky situovanej v lone krásnej prírody.

Zoznámte sa s Karup Design

Dánska značka Karup Design hľadala inšpiráciu pre svoje výrobky na ďalekom východe. Nie je preto náhoda, ak vám dizajn ich futonov a matracov nápadne pripomína japonský štýl. Ich pohovky, ale aj komody či stolíky v sebe zároveň snúbia i škandinávske prvky.

Pýšiť sa preto môžu prírodnými materiálmi, vysokou kvalitou spracovania, jednoduchými líniami a priestorovou šetrnosťou.

Navyše drevo použité na spracovanie kresiel, postelí alebo vešiakov pochádza zo šetrne obhospodárovaných lesov. Ich výroba je teda ekologická a podporuje lesníkov, ktorí sa o stromy starostlivo starajú.
Spoločne sme vybudovali miesto, ktoré nám pomáha vychutnať si obyčajné radosti života. Nábytok od Karup Design je obľúbený pre svoju praktickosť a čistý dizajn. Na terase vytvára príjemnú oddychovú zónu ideálnu na čítanie obľúbenej knihy alebo šálku lahodnej kávy.