5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Novinky pre pohodový home office

Máte doma miesto, kde môžete v pokoji a nerušene pracovať? Hrbiť sa celý deň na gauči s notebookom v lone nie je práve ideálne riešenie. Pri jedálenskom stole sa zas skôr sústredíte na obsah chladničky než na prácu. Inšpirujte sa našimi novinkami a vytvorte si doma božskú kanceláriu, v ktorej sa vám ľahšie budú plniť úlohy.

Kancelárske stoličky sú základ úspechu

Aby ste sa vo svojej domácej pracovni cítili dobre, potrebujete, aby: sa vám páčila, bola pohodlná a praktická. Nenechajte sa teda pri výbere kancelárskej stoličky ochudobniť aj o jej estetickú stránku.
Tieto nové kúsky si zamilujete práve vďaka ich originálnemu a trendy dizajnu. Zároveň však poskytujú aj patričný komfort a funkčnosť.

Dajte si záležať na výbere pracovného stola

Správny kancelársky stôl dokáže značne spríjemniť priebeh pracovného dňa, zatiaľ čo ten nevhodný dokáže ten istý deň poriadne pokaziť. Pri jeho výbere preto myslite predovšetkým na veľkosť pracovnej plochy.

Zamyslite sa, čo všetko budete na stole pre prácu potrebovať. Nezabudnite na miesto pre notebook, monitor, lampičku, poznámky a ďalšie dôležité pomôcky.

Posvieťte si na prácu

Do pracovne patrí poriadny nábytok a doplnky, ktoré vám pomôžu udržať v nej systém. Často sa však zabúda na vhodné osvetlenie celej miestnosti alebo pracovného kútika. Je to práve svetlo, ktoré vašej kancelárii dodá pozitívny nádych.

Pozrite si nové stolové i stojacie lampy značky Leitmotiv, ktoré dodajú vášmu pracovnému miestu ten správny šmrnc.

Zorganizujte si priestor

V domácej pracovni by nemal prevládať chaos. Dôležitý je minimalizmus a hlavne dostatok úložných priestorov, ktoré zaistia, aby všetko bolo starostlivo vytriedené a malo svoje miesto. Neporiadok totiž pôsobí ako rušivý element, ktorý nás odvádza od práce k zlej sústredenosti a zníženej pracovnej výkonnosti.

Inšpirujte sa novinkami značky Leitz a kúpte si zaraďovače, organizéry a ďalšie kancelárske potreby.