Objavte novinky v úložnom nábytku

Či už bývate vo veľkom dome, alebo v malom byte, úložných priestorov nie je nikdy dosť. Inšpirujte sa našimi novými komodami, knižnicami, skriňami a množstvom ďalšieho úložného nábytku do predsiene, obývačky, spálne i pracovne.

Nábytok do obývacej izby

Obývačka je miestom, kde trávime najviac času s rodinou a mala by tomu zodpovedať skladba aj rozloženie nábytku. Obývačka by teda mala byť zariadená reprezentatívne a zároveň dostatočne pohodlne tak, aby sa v nej príjemne trávil voľný čas.

Inšpirujte sa našimi novými komodami, televíznymi aj konzolovými stolíkmi, knižnicami a dizajnovými policami.

Nábytok do predsiene

Predsieň je vstupnou bránou do každého domova. Vítame v nej návštevu a podľa toho, čo tu prichádzajúci uvidia, si potom urobia finálny obrázok o celom bývaní. Vybavte a zorganizujte si teda svoju predsieň tak, aby bola pekná, uprataná, praktická a funkčná.

V tom vám pomôžu naše nové dizajnové vešiaky na bundy alebo kľúče od značiek La Forma, Compactor, Actona a i.

Nábytok do spálne

Naskladnili sme pre vás množstvo nových produktov do spálne, ako sú nočné stolíky, komody a šatníkové skrine v rôznych farbách i materiáloch. Nezabudli sme ani na paravány, ktoré zaistia útulnosť a súkromie.

Nábytok do pracovne

Pracujete na home office? Zaobstarajte si nábytok, vďaka ktorému sa lepšie sústredíte na plnenie pracovných úloh. Naše nové kúsky - knižnice, regály a komody zaistia poriadok a dokonalý prehľad vo všetkých nenahraditeľných pomôckach na prácu.