5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Objavte novinky v posteľnom textile

Chcete sa každé ráno prebúdzať oddýchnutí a plní energie? Potom treba okrem matraca dbať aj na výber tých správnych obliečok. Prezrite si nové značky Le Bonom, HIP a Good Morning, ktoré vás očaria svojou jednoduchosťou a príjemnými materiálmi.

Obliečky zo 100 % bavlny

Značka Le Bonom vyrába obliečky z hladkej a stonewashed 100 % bavlny známej pre svoju priedušnosť a nezameniteľnú jemnosť. 100 % stonewashed bavlna sa od tej hladkej vyznačuje jemnosťou ihneď po vybalení, a nie až po niekoľkých vypraniach. Vďaka predpierke navyše eliminuje riziko zrazenia.

Okrem praktickosti ponúka aj nenásilný ležérny vzhľad, ktorý do vašej spálne vnesie uvoľnenú eleganciu. Obliečky vychádzajú z lokálnych veľkostí, v ktorých nechýba ani predĺžená dĺžka 220 cm.

Zemité a pastelové odtiene

Obliečky Le Bonom máme v dvoch kolekciách. Kúsky zo stonewashed bavlny sú v zemitých odtieňoch, hladká bavlna ponúka pastelové tóny. Výnimkou je iba polnočná modrá a horčicová farba.

Farby sú navrhnuté tak, aby sa medzi sebou dali jednoducho kombinovať. Nechajte sa na tento trend nalákať aj vy, vnesiete tým do svojej spálne hravosť a vyhnete sa jednotvárnosti.

Prezrite si všetky produkty od značky Le Bonom.