Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 379 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Orion
Detská lyžička
Zo silikónu, šalviová zelená
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Detská lyžička
Zo silikónu, žltá
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Pohár Revera
6 ks, na zmrzlinu/na šalát, z recyklovaného skla, zelený, 400 ml, ø 13,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
26,56 €
s kódom
33,20 € bez kódu
5,53 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, jantárové
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Serve
Na dip, kovová, v zlatej farbe, 110 ml, ø 7 cm
Na sklade
Posledný kúsok
4,48 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, modré
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, zelené
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, žlté
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Hors D'Ouvre
6 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, 95 ml
(306)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na dip, kameninová, oranžová/fialová, 170 ml, ø 9 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Unicorn
Plastový, ružový, 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na dip, kameninová, zelená/fialová, 170 ml, ø 9 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na dip, kameninová, zelená/oranžová, 170 ml, ø 9 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Dinosaur
Plastový, zelený, 500 ml
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Tanier Verde
Dezertný, ø 21 cm, sklenený, zelený
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Misky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, na dip, keramické, čierne, ø 7,5 cm
(9)
Na sklade
18,90 €
s kódom
23,63 € bez kódu
5,91 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Selma
4 ks, na polievku, kameninové, sivé, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rex London
Detský príbor Baby Dinos
2 ks, antikoro
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rex London
Detský príbor Wild Wonders
2 ks, antikoro, krémovobiely
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rex London
Detský príbor Fairies in the Garden
2 ks, antikoro, modrý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rex London
Detský príbor Sharks
2 ks, antikoro, modrý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Misky v súprave Elo
4 ks, servírovacie, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
6,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Bredemeijer
Misky v súprave Jara
5 ks, servírovacie, porcelánové, 150 ml, ø 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,06 €
s kódom
31,32 € bez kódu
6,26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Azul
Na dip, porcelánová, biela/modrá, 210 ml, ø 10 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Basic White
Dezertný, ø 20 cm, porcelánový, biely
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na šalát, kameninová, ružová, 120 ml, ø 11 cm
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Orion
Misky v súprave Statek
4 ks, na polievku, keramické, krémovobiele, 850 ml, ø 16 cm
(2)
Na sklade
21,60 €
s kódom
27 € bez kódu
6,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Retro
Dezertný, ø 16 cm, porcelánový, biely/modrý
(2)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvička na mlieko Meridian
85 ml, kameninová, béžová
Doručenie od 23. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na dip, kameninová, vínovočervená, 260 ml, ø 9 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvička na mlieko Meridian
85 ml, kameninová, zelená/sivá
Doručenie od 23. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, žlté
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, béžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, ružové
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Detský príbor Olive Mix
3 ks, antikoro/zo silikónu, hnedý/béžový, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
6,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Detský príbor Ocean Mix
3 ks, zo silikónu, zelený/modrý, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
6,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Detský príbor Rose Mix
3 ks, zo silikónu, červený/v lososovej farbe, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
6,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mason Cash
Misky v súprave In The Meadow
4 ks, na polievku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
22,34 €
s kódom
27,93 € bez kódu
6,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mason Cash
Misky v súprave Home to Roost
4 ks, na polievku, keramické, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
Na sklade
22,36 €
s kódom
27,95 € bez kódu
6,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Tácka
20,5x30 cm, servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
5,59 €
s kódom
6,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Miska Riviera
Na zmrzlinu/na šalát, sklenená, 110 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
5,60 €
s kódom
7 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Krúžky na obrúsky v súprave Charm
4 ks, kovové, ø 4,5 cm
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Krúžky na obrúsky v súprave Charm
4 ks, kovové, ø 4,5 cm
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Krúžky na obrúsky v súprave Charm
4 ks, kovové, ø 4,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Basic White
Hlboký , ø 23 cm, porcelánový, biely
Doručenie od 23. 10. 2026
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Serve
Dezertný, ø 17 cm, kovový, v striebornej farbe
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Miska Louka
Na polievku, porcelánová, biela/fialová, 500 ml, ø 12,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie