Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 379 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Bee
Plastová, fialová, 390 ml
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Orion
Tanier Glaze
Ø 27 cm, keramický, fialový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Rocket
Plastová, modrá, 390 ml
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, oranžový/fialový
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Tanier Glaze
Ø 27 cm, keramický, ružový
(3)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x16 cm
(29)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Miska Bubble
Kompótová/na zmrzlinu, sklenená, 130 ml, ø 12 cm
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, sklenený, 230 ml, ø 10,5 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
Kompótový/na zmrzlinu, sklenený, 270 ml, ø 10,5 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x16 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Grespresso
Dezertný, ø 13 cm, kameninový, tmavomodrý
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Grespresso
Dezertný, ø 13 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, zelený/fialový
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, zelený/oranžový
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Grespresso
Dezertný, ø 13 cm, kameninový, červený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Brick
Plastová, žltá, 390 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hermia
Misky v súprave
2 ks, na polievku, porcelánové, svetlozelené, 100 ml, ø 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Resto
Dezertný, ø 20,5 cm, porcelánový, hnedý
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
BonBistro
Stojan na tacos Serve
10x19 cm, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Kanvička na mlieko Mia
280 ml, sklenená
(2)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x16 cm
(10)
Na sklade
8,26 €
s kódom
10,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Ladelle
Misky v súprave Essentials
6 ks, servírovacie, porcelánové, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
10,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Sailors Bay by Little Dutch
S vidličkou, plastový, biely/svetlomodrý, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Servírovací, kameninový, béžový
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Fika
Servírovací, porcelánový, béžový
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Detská fľaša Fire Engine
Plastová, červená, 400 ml
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Cukornička Louka
Porcelánová, biela/fialová
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tácka Fika
9x20 cm, porcelánová
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Servírovací, kameninový, ružový
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Dezertné vidličky v súprave Hallie
Pre 7 osôb, 7 ks, antikoro, sivé
(89)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojanček na vajíčko Paula
Keramický, ružový
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Latina
Na šalát, kameninová, tmavofialová, 400 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Snips
Detská fľaša Dinosaur
Tritanová, zelená, 500 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Ø 27 cm, kameninový, zelený/krémovobiely
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Miska Lunar
Na polievku/na šalát, kameninová, čierna/béžová, 390 ml, ø 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Ø 27 cm, kameninový, čierny/krémovobiely
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Servírovací, kameninový, žltý
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Tácka
30x45 cm, servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
8,39 €
s kódom
10,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tanier Doren
Dezertný, ø 20 cm, keramický, vínovočervený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské hrnčeky v súprave Lili
2 ks, silikónové, modré/oranžové
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
10,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské hrnčeky v súprave Lili
2 ks, silikónové, svetloružové/tyrkysovomodré
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
10,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(46)
Na sklade
8,58 €
s kódom
10,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Squito
13x24 cm, porcelánová
(1)
Na sklade
8,64 €
s kódom
10,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Serve
16x22 cm, servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
8,64 €
s kódom
10,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Addy
130 ml, kameninový, béžový
Na sklade
8,66 €
s kódom
10,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detský hrnček Nini
110 ml, keramický, modrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,66 €
s kódom
10,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Orion
Detský príbor Medvídek
3 ks, antikoro, v striebornej farbe, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
(7)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Azul
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
1
...
4
5
6
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie