Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 391 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Linora
Na šalát, keramická, biela/modrá, ø 28 cm, objem 3,325 l
Na sklade
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Tatum
4 ks, ø 27 cm, kameninové, modré/oranžové
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
s kódom
110 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Imogen
Dezertný, ø 16,5 cm, kameninový, béžový
Na sklade
14,22 €
s kódom
17,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Chip
Servírovacia, keramická, svetlozelená/krémovobiela, 1,9 l, ø 17,5 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Tatum
4 ks, na polievku, keramické, modré/oranžové, 350 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
12,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Tatum
4 ks, dezertné, ø 20,5 cm, kameninové, modré/oranžové
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Hezha
Dezertný, ø 16 cm, kameninový, zelený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Missy
Ø 30 cm , keramická
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Mariko
Na ovocie/na šalát, sklenená, svetloružová, ø 31 cm, objem 2 l
(1)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Taniere v súprave Linora
3 ks, dezertné, ø 22 cm, kameninové, biele/modré
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Ramie
Servírovací, ø 32 cm, kameninový, sivý
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Podnos Brea
Ø 35 cm , servírovací, z morskej trávy
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Hezha
Na šalát, keramická, modrá, ø 28 cm, objem 3,35 l
(1)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Fae
30,5x35 cm
(1)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Phoenix
2 ks, keramické, žlté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Riley
Na ovocie, keramická, modrá, ø 24,5 cm, objem 1,4 l
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detský hrnček Nini
110 ml, keramický, svetlomodrý
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
9,17 €
s kódom
11,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Katrina
4 ks, ø 26,5 cm, kameninové, sivé
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
28,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detský hrnček Nini
110 ml, keramický, ružový
(7)
Na sklade
9,45 €
s kódom
11,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Meggie
24x35 cm, servírovacia
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Nalu
Na zmrzlinu, sklenený, svetloružový, 220 ml, ø 13 cm
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detská miska Nini
Keramická, červená/ružová, ø 9 cm, objem 170 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,24 €
s kódom
12,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Asimi
Na ovocie, sklenená, béžová, ø 38,5 cm
(1)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detský hrnček Nini
110 ml, keramický, svetlomodrý
(2)
Na sklade
9,45 €
s kódom
11,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Kana
4 ks, kompótové, sklenené, 120 ml, ø 12 cm
(3)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Tatum
4 ks, keramické, modré/oranžové, 110 ml, ø 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tácka Hammershøi
22,5x40 cm, porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Stojančeky na vajíčka v súprave Hammershøi Poppy
2 ks, porcelánové, biele
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
15,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na polievku, porcelánová, biela, 600 ml, ø 12 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Príbor Grand Cru
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi Summer
Dezertný, ø 22 cm, porcelánový, biely
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Tácka Eau
Ø 32 cm , porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Etažér Eau
Porcelánový, krémovobiely, ø 24 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podnos na tortu Eau
Porcelánový, krémovobiely, ø 32 cm
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Miska Eau
Na polievku, porcelánová, krémovobiela, 600 ml, ø 16 cm
Na sklade
11,78 €
s kódom
14,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Miska Eau
Na polievku, porcelánová, krémovobiela, 900 ml, ø 20 cm
Na sklade
18,14 €
s kódom
22,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Miska Eau
Na šalát, porcelánová, krémovobiela, 1,4 l, ø 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,98 €
s kódom
32,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Tanier Eau
Dezertný, ø 20 cm, porcelánový, krémovobiely
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Miska Eau
Na šalát, porcelánová, krémovobiela, 400 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
Zilverstad
Detská jedálenská súprava Miffy
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Misa By Hand
Na ovocie, kameninová, čierna/slonovinová, ø 31,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Cukornička Sugar
Keramická, čierna, objem 400 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Miska Chips
Servírovacia, keramická, čierna, 1 l, ø 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Miska Hungry Bird
Servírovacia, keramická, žltá/biela, 250 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
22,43 €
s kódom
28,04 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tanier Louka
Servírovací, porcelánový, biely/fialový
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Miska Louka
Na polievku, porcelánová, biela/fialová, 500 ml, ø 12,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Jedálenská súprava Louka
Pre 6 osôb, 18 ks, porcelánová, biela/fialová
(2)
Na sklade
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Cukornička Louka
Porcelánová, biela/fialová
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
12
13
14
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie