Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 388 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Orion
Príbor
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, čierny
(2)
Na sklade
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Príbor Skandi
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, čierny/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, keramická, sivá, ø 12 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detský príbor Lili
3 ks, plastový/zo silikónu, ružový, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledný kúsok
11 €
s kódom
13,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské hrnčeky v súprave Lili
2 ks, silikónové, svetloružové/tyrkysovomodré
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
10,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Stojančeky na vajíčka v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
8,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tanier Dovec
Ø 27 cm, keramický, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
12,62 €
s kódom
15,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tanier Coval
Dezertný, ø 23 cm, keramický, sivý
Na sklade
Posledné kúsky
10,97 €
s kódom
13,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské hrnčeky v súprave Lili
2 ks, silikónové, modré/oranžové
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
10,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Alenia
Na polievku, keramická, sivá, ø 19 cm
(2)
Na sklade
13,27 €
s kódom
16,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácky v súprave Nirela
2 ks, 15x29 cm, servírovacie, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Misky v súprave Nirela
2 ks, na zmrzlinu/na šalát, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 12,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tanier Julnet
Servírovací, ø 27 cm, keramický
Na sklade
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Sileia
Kompótová/na šalát, sklenená, modrá, ø 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,77 €
s kódom
8,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detský desiatový box Lili
Silikónový, ružový/tyrkysovomodrý, 1,1 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Sileia
Kompótová/na šalát, sklenená, ø 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,77 €
s kódom
8,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské lyžičky v súprave Lili
2 ks, plastové/zo silikónu, svetlomodré/oranžové, 2x polievková lyžica
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
5,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Taniere v súprave Zunel
3 ks, servírovacie, keramické, béžové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detský desiatový box Lili
Silikónový, modrý/oranžový, 1,1 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské lyžičky v súprave Lili
2 ks, plastové/zo silikónu, ružové/tyrkysovomodré, 2x polievková lyžica
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
5,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Misa Nirela
Na ovocie, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 25,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Rommu
15x38 cm, servírovacia, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Nover
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detský príbor Lili
3 ks, plastový/zo silikónu, modrý, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledný kúsok
10,81 €
s kódom
13,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Nirela
Ø 35,5 cm , z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Love
300 ml, keramický, biely
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Meadow Flowers
300 ml, keramický, biely
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Meadow Flowers
Plastová, modrá, 500 ml
(214)
Na sklade
Posledné kúsky
14,90 €
s kódom
18,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Miska Ultime
Na polievku, keramická, tmavomodrá, 550 ml, ø 14 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Miska Ultime
Na polievku, keramická, krémovobiela, 550 ml, ø 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Miska Ultime
Na polievku, keramická, tmavozelená, 550 ml, ø 14 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Tácka Madeleine
15x31,5 cm, servírovacia, keramická
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Miska Ultime
Na polievku, keramická, červená, 550 ml, ø 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Home to Roost
Keramická, žltá, ø 20 cm, objem 1,9 l
(1)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa In The Meadow
Keramická, svetložltá, ø 24 cm, objem 1,1 l
(1)
Na sklade
23,54 €
s kódom
29,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Home to Roost
Keramická, modrá, ø 26 cm, objem 2,7 l
(5)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mason Cash
Misky v súprave In The Meadow
4 ks, na polievku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
22,34 €
s kódom
27,93 € bez kódu
6,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mason Cash
Misky v súprave Home to Roost
4 ks, na polievku, keramické, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
Na sklade
22,36 €
s kódom
27,95 € bez kódu
6,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa In The Meadow
Keramická, krémovobiela, ø 25,5 cm, objem 1,9 l
(1)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Home to Roost
Keramická, oranžová, ø 24 cm, objem 2 l
(1)
Na sklade
29,85 €
s kódom
37,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tanier Tea Time
Dezertný, ø 15 cm, kameninový, čierny
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Terina
Na polievku, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 26 cm, objem 4,5 l
Doručenie od 22. 10. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tácka Long
17x38,5 cm, z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tanier Glaze
Ø 27 cm, keramický, fialový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
1
...
13
14
15
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie