Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 390 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Wild Flowers
Kovová, krémovobiela/v striebornej farbe, 450 ml
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská fľaša Fairies in the Garden
Z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá, 250 ml
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Miska Flower
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 900 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rex London
Detský príbor Sharks
2 ks, antikoro, modrý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Rex London
Paličky v súprave Delicate
Pre 5 osôb, 5 ks, drevené, v prírodnej farbe
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Ladelle
Misky v súprave Essentials
6 ks, servírovacie, porcelánové, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
10,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Brick
Plastová, žltá, 390 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Bee
Plastová, fialová, 390 ml
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box Ninjago
2 ks, s fliaš, plastové, zelené, 390 ml
(139)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box Rocket
2 ks, s fliaš, plastové, zelené/modré, 390 ml
(139)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box Brick
2 ks, s fliaš, plastové, žlté, 390 ml
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Rocket
Plastová, modrá, 390 ml
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Orion
Príbor Shape
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Príbor Satin
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Príbor Bright
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Príbor KEMP
Pre 1 osobu, 4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Príbor Mirror
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, sivá/hnedá, 525 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Paula
Ø 26,5 cm, kameninový, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,97 €
s kódom
23,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, v lososovej farbe, 525 ml, ø 16 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heather
Na polievku, kameninová, zelená, 500 ml, ø 17 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Paula
Dezertný, ø 20 cm, kameninový, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,73 €
s kódom
13,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Taniere v súprave Patrizia
4 ks, servírovacie, kameninové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská súprava Paula
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová, krémovobiela
Doručenie od 21. 10. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Agnes
230 ml, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
12,61 €
s kódom
15,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, ružová, 525 ml, ø 16 cm
(2)
Na sklade
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská súprava Jules
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
162,40 €
s kódom
203 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská súprava Paula
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová, modrá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Steakové príbory v súprave
Pre 6 osôb, 15 ks, antikoro, v striebornej farbe/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Detská fľaša Sausage Dog
Cestovná, z nehrdzavejúcej ocele/kovová, svetlomodrá/hnedá, 425 ml
(3)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Stojanček na vajíčko Chicken
Kamenný, béžový
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Miska Cat
Ramen, kameninová, sivá, 450 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská jedálenská súprava Forest
4 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská jedálenská súprava Cloud
4 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská jedálenská súprava Cloud
4 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Etažér Aruc
Z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, ø 31,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Príbor Lite
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Fuga
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Steakové príbory v súprave Old Farmer Classic
Pre 4 osoby, 8 ks, antikoro, čierne/v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
111,20 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Ranka
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Twist
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Pantry
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Indra
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Attaché
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Thebe
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Rejka
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Steakové príbory v súprave Old Farmer Classic
Pre 2 osoby, 4 ks, antikoro, čierne/v striebornej farbe
(1)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Dorotea
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
16
17
18
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie