5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Premena spálne za 15 minút

Hľadáte nápad na efektívne zmeny vo vašej domácnosti? Inšpirujte sa dvoma štýlmi usporiadania spálne od poľskej influencerky Anny Hanze – milovníčky krásnych a jemných interiérov. Nazrite spolu s nami, ako pomocou textílií a doplnkov vytvorila vo svojej spálni romantický, prírodný priestor a rovnako minimalistickú oázu pokoja.

Vyberte si štýlové vankúše, vysokokvalitnú posteľnú bielizeň, dizajnové dekorácie a uvidíte, aké ľahké je vytvoriť veľký efekt s malými zmenami.

Praktické a estetické materiály

„Pri výbere produktov som sa riadila predovšetkým láskou k prírodným materiálom a tlmeným farbám.

Ľanová posteľná bielizeň, ktorá umožňuje pokožke dýchať, je nevyhnutnosťou! Ľan absorbuje až 25 % vlhkosti z nášho tela. V lete chladí a v zime príjemne hreje."

Univerzálne využitie

„Aby som interiéru dodala letný vánok, zvolila som okrúhle vankúše s motívom motýľov a kovový stolík, ktorý v tomto aranžmáne a interiéri bude dokonalý aj pre svoje univerzálne využitie.

Jeho krásna zlatá farba dokonale ladí s ostatnými doplnkami v rovnakom odtieni po celom byte. Pri nákupe stojí za to zohľadniť aj funkčnosť takéhoto nábytku.“

Ľahké a vzdušné prostredie

"Mojou ďalšou voľbou boli odtiene bielej." Najradšej mám jednoduché, minimalistické interiéry s trochou útulných prvkov!

Tu som opäť volila prírodné materiály, teda posteľnú bielizeň z bielej bavlny, ktorej najväčšou výhodou je hygroskopicita (schopnosť látok pohlcovať vlhkosť). Tej je v lete naozaj potrebné venovať osobitú pozornosť. Dôležité boli aj estetické aspekty - spálňu určite rozjasnilo biele svetlo.

Jedinečná atmosféra vďaka doplnkom

„V rámci posteľnej bielizne som sa rozhodla zvoliť biele kožušinové vankúše, ktoré dokonale ladia s celkovou ľahkosťou interiéru a budú dobre fungovať v lete i v zime. Uprednostnila som tiež krémový pléd so strapcami.

Charakter interiéru som dodatočne podtrhla vonnou sviečkou v krásnej mramorovej nádobe, ktorú neskôr použijem ako praktický dekoratívny prvok.“