Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Taniere
Taniere
...
Stolový riad a servírovanie
Taniere
Taniere so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ tanierov
Inštrukcie
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
288 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Ø 27 cm, porcelánový, zelený/slonovinový
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Green/Black
Ø 27 cm, kameninový, zelený/čierny
(5)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Dark Blue/Black
Hlboký , ø 24 cm, kameninový, čierny/modrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,72 €
s kódom
45,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Serve
Dezertný, ø 17 cm, kovový, v zlatej farbe
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Vila
Ø 27 cm, kameninový, červený/biely
(1)
Na sklade
13,09 €
s kódom
16,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Servírovací, kameninový, biely/modrý/v zlatej farbe
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, zelený/fialový
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Tanier Serendipity
Dezertný, ø 21 cm, kameninový, hnedý
(44)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Tanier Alentejo
Ø 27 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(50)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier
Dezertný, ø 15 cm, porcelánový, biely/modrý
(9)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi
Ø 27 cm, porcelánový, biely/zelený/ružový
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Hlboký , ø 18,5 cm, kameninový, zelený/krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Taniere v súprave Lily
2 ks, dezertné, ø 16 cm, sklenené, svetloružové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Servírovací, kameninový, zelený/čierny
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, čierny/sivý
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Jolly
Dezertný, ø 16 cm, kameninový, krémovobiely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Servírovací, kameninový, biely/modrý/v zlatej farbe
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Grey/Light Pink
Dezertný, ø 17 cm, kameninový, ružový/sivý
(11)
Na sklade
9,49 €
s kódom
11,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Pixie
Ø 28 cm, kameninový, zelený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Dezertný, ø 16 cm, kameninový, biely
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Naive
Dezertný, ø 17 cm, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi Summer
Dezertný, ø 22 cm, porcelánový, biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Grespresso
Dezertný, ø 13 cm, kameninový, červený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi
Ø 27 cm, porcelánový, biely
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Paula
Ø 26,5 cm, kameninový, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,97 €
s kódom
23,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Tanier Glaze
Dezertný, ø 20,5 cm, keramický, ružový
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Alentejo
Dezertný, ø 21 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(14)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Ø 28 cm, kameninový, čierny/sivý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, zelený
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Shama
Ø 27 cm, kameninový, zelený/hnedý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Vila
Dezertný, ø 17 cm, kameninový, červený/biely
(1)
Na sklade
7,90 €
s kódom
9,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Granny
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, červené
Na sklade
Posledný kúsok
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Taniere v súprave Karine
4 ks, ø 25 cm, kameninové, zelené/fialové/sivé
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Green/Black
Dezertný, ø 17 cm, kameninový, zelený/čierny
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Aquarel
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, béžový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Caramella
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, ružové
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Dezertný, ø 15 cm, kameninový, biely/modrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, oranžový
(5)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Tanier Pearl
Dezertný, ø 17 cm, kameninový, biely
(29)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Summer Bliss
Servírovací, ø 37 cm, kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi Summer
Dezertný, ø 22 cm, porcelánový, biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Anniversary
2 ks, dezertné, ø 20 cm, kameninové
(1)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Pearl
Servírovací, ø 34 cm, kameninový, biely
(5)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Merry-go-round
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Pixie
Dezertný, ø 20 cm, kameninový, zelený
(2)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Tanier Grand Cru Cottage
Ø 27 cm, porcelánový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Anniversary
2 ks, ø 25 cm, kameninové
(1)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
28 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Maxima
Servírovací, kameninový, biely/modrý
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Poháre a poháriky
Príbory
Prestieranie
Detské taniere a misky
Misky
Obľúbené filtre
Retro taniere
Biele taniere
Porcelánové taniere
Keramické taniere
Hlboké taniere
Jedálenské taniere
Dezertné taniere
Vianočné taniere