Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Textil do spálne
...
Textil
Textil do spálne
Textil do spálne so zľavovým kódom
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Posteľné obliečky na vankúše
Masky na spanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
2 384 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pléd Bedar
Bavlnený, béžový, 180x250 cm
(3)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Atlantis
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, s kvetinovým vzorom, biele, 240x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Crinkle Seersucker
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, biele, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, ružové, 230x220 cm
(105)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Mijolnir
Pléd Muslin
Mušelínový, krémovobiely, 220x250 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky White
Na dvojlôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, biele, 200x200 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Universe of Sleeping
Prikrývka Neptune Warm
S páperovou výplňou, zimná, 200x200 cm
(13)
Doručenie od 29. 10. 2026
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Molly
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlny renforcé, biele/sivé, 260x220 cm
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Ashes of Roses
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, chladivé, ľanové, ružové/hnedé, 200x220 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
224 €
s kódom
280 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Sweets and Treats
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, ružové, 200x200 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Tamba Stripe
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Chránič matraca Freya
90x200 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Sateen White
Na jednolôžko, z bavlneného saténu, biela, 180x260 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mijolnir
Pléd Muslin
Mušelínový, tmavomodrý, 220x250 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Pléd Henry
Mikroplyšový, svetlohnedý, 220x240 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Tropical Floral Birds
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, tmavozelené, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Sage
Na jednolôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, svetlozelené, 135x200 cm
(47)
Doručenie od 19. 11. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Angelia
Napínacia, na dvojlôžko, mušelínová, oranžová/hnedá, 160x200 cm
(24)
Doručenie od 22. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Anatomický vankúš Sasa
S výplňou z pamäťovej peny, s odnímateľným poťahom, 33x70 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Descanso
Obliečky Fiori
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, béžové, 140x200 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Descanso
Obliečky Fiori
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, tmavomodré, 140x200 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Chránič matraca Freya
200x180 cm
(3)
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, flanelová, khaki, 90x190 cm
(11)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Silky Soft
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, saténová, čierna, 135x190 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Polka Dot
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, flanelová, biela/zelená, 90x190 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Na dvojlôžko, perkálová, krémovobiela, 230x260 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Poťah na rám postele Easy Iron Percale
Napínací, na dvojlôžko, perkálový, krémovobiely, 135x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Percale
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, z bavlneného perkálu, modrá, 90x190 cm
(13)
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, béžová, 150x200 cm
(11)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Polka Dot
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, biela/zelená, 135x190 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Bow
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, biela/ružová, 135x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, žltá, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, čierna, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 75x50 cm
(18)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Plachta Simmel
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, taupe, 180x200 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, tmavomodrá, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Quilted
Vodoodolný, 160x200 cm
(2)
Doručenie od 15. 12. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, khaki, 135x190 cm
(11)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, krémovobiela, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, svetloružová, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, tmavomodrá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Na dvojlôžko, perkálová, krémovobiela, 275x275 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, tmavomodrá, 150x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, čierna, 150x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, biela, 135x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, modrá, 90x190 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
1
...
46
47
48
49
50
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše