Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 942 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Bluey
Do postieľky, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 100x135 cm
(1)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/modré, 135x200 cm
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/modré, 200x200 cm
(2)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, pruhované, červené/ružové, 200x200 cm
(9)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, červené/ružové, 135x200 cm
(3)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Belle & Boo
Detská obliečka Garden Friends
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, bavlnená, 135x200 cm
(1)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Belle & Boo
Detská obliečka Meadow Bunnies
3-dielna, na dvojlôžko, obojstranná, na gombíky, bavlnená, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Belle & Boo
Detská obliečka Garden Friends
3-dielna, na dvojlôžko, obojstranná, na gombíky, bavlnená, 200x200 cm
(2)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Belle & Boo
Detská obliečka Meadow Bunnies
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, bavlnená, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
RHS
Obliečky Birds In Bloom
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, s potlačou/s kvetinovým vzorom, zelené, 200x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
RHS
Obliečky Birds In Bloom
Na jednolôžko, na gombíky, s potlačou/s kvetinovým vzorom, zelené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
RHS
Obliečky Birds In Bloom
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, s potlačou/s kvetinovým vzorom, zelené, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, pruhované, oranžové, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záves Zanzibar Woven Stripe
Závesný systém tyč, pruhovaný, béžový, 140x229 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, oranžové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Tamba Leaf
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, štruktúrované, zelené, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, pruhované, zelené, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Dekoračný vankúš Jaipur Chunky Waffle
Bavlnený, staroružový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záves Zanzibar Woven Stripe
Závesný systém tyč, pruhovaný, zelený, 140x229 cm
(1)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, pruhované, oranžové, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlnená, staroružová, 150x200 cm
(3)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záves Zanzibar Woven Stripe
Závesný systém tyč, pruhovaný, béžový, 140x183 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záves Zanzibar Woven Stripe
Závesný systém tyč, pruhovaný, sivý, 140x229 cm
(2)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záves Zanzibar Woven Stripe
Závesný systém tyč, pruhovaný, zelený, 140x183 cm
(3)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, pruhované, modré, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, zelené, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, pruhované, zelené, 200x200 cm
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Tamba Leaf
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záves Zanzibar Woven Stripe
Závesný systém tyč, pruhovaný, sivý, 140x183 cm
(3)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Attica Velvet Embroidered
2 ks, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Wild Flowers
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 230x220 cm
(23)
Doručenie od 4. 11. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (3)
-20 % s kódom
Bianca
Pléd Attica Velvet
Prešívaný, zamatový, modrý, 240x260 cm
(2)
Na sklade
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Vintage Rosebud Lace
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, krémovobiele, 200x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Amelie
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, pruhované/s ornamentmi, 200x200 cm
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Osuška Soft Zero Twist Spa Towel
Bavlnená, béžová, 100x150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Vintage Rosebud Lace
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, krémovobiele, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Contrast Trim
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, z bavlneného perkálu, biele/béžové, 200x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Contrast Trim
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlneného perkálu, biele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, modré, 230x220 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Attica Velvet Embroidered
2 ks, 50x75 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Seersucker Woven Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlneného perkálu, s potlačou/s kvetinovým vzorom, svetlosivé, 135x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, zelené, 230x220 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Seersucker Woven Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlneného perkálu, krémovobiele, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bianca
Pléd Attica Velvet
Prešívaný, zamatový, staroružový, 240x260 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Avebury Floral
Prešívaný, 220x230 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Avebury Floral
Prešívaný, modrý, 220x230 cm
Na sklade
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, zelené, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)/2x osuška (90x140)
(2)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Salcombe Boats
Bavlnený, s potlačou, 32x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
18
19
20
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil