Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 940 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Matthew Williamson
Obliečky Xanadu Peacock
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlneného saténu, so zvieracím vzorom, fialové, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
79,90 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Vankúš k modulárnej pohovke Martina
Zamatový, svetlohnedý, šírka 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
33,03 €
s kódom
38,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Veľkosť vankúša (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Uteráky a osušky v súprave Dark Grey
3 ks, vaflové, s prímesou ľanu, tmavosivé, 1x malý uterák (30x30)/1x stredný uterák (50x70)/1x osuška (70x140)
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Ombre Stars
2 ks, závesný systém tyč, s hviezdičkami, biely/ružový, 168x183 cm
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Avera
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, ružová/hnedá, bavlnená, 140x200 cm
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Olica
Z recyklovanej bavlny, červená, 130x160 cm
Na sklade
28,80 €
s kódom
33,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Softa
Prešívaný, z mikrovlákna, modrý, 220x240 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, v petrolejovej farbe, 220x200 cm
(2699)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Swan
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, s abstraktným vzorom, 140x200 cm
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Sage
Na jednolôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, svetlozelené, 140x200 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
156,40 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Vitamin Sea
Zamatová, s potlačou, 100x180 cm
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Softa
2 ks, z mikrovlákna, štruktúrované, 50x70 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Epping Textured Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, zelené, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Atlas
Závesný systém tyč, bavlnený, pruhovaný, v prírodnej farbe, 140x240 cm
(7)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Carli
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, hnedý, 140x250 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Carli Tie
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, béžový, 140x250 cm
Na sklade
Posledný kúsok
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Spôsob uchytenia (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, čierne
(55)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Illustrated Autumn
2 ks, prateľné, zamatové, zelené, 60x100 cm
Na sklade
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, čierne, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Detský vankúšik Tigry
S odnímateľným poťahom, zamatový, žltý, 40x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 168x137 cm
(22)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Somerset
Bavlnená, taupe
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Restilo
Záclona Drimar
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiela, 140x270 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Salcombe Boats
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, s potlačou, modré, 200x200 cm
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Vankúš Confort
Do dekoračných vankúšov, 160x34 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Sweet Treats
Na jednolôžko, na gombíky, ružová, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Carli
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, slonovinový, 200x250 cm
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Prestieranie Tabletop
Z kukuričného lístia, 30x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Camel
Ľanová, 50x70 cm
(141)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Satin Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, saténové, pruhované, biele, 135x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Universe of Sleeping
Vankúš Capella Junior
S páperovou výplňou, na spanie, 40x45 cm
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, kockované/s potlačou/s kvetinovým vzorom, biele/sivé, 200x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Indira
Bavlnený, zelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Waffle Striped
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, antracitové, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, tmavoružová, 50x80 cm
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Lerici
Prateľná, textilná, sivobéžová, 60x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Morgane
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, bavlnené, s potlačou, béžové, 240x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Dekoračný vankúš Blossom
Modrý/hnedý, s odnímateľným poťahom
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky Double Heart
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, s potlačou, žlté, 200x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Samaya
Závesný systém tyč, štruktúrovaný, béžový, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Nando
Krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Matthew Williamson
Obliečky Xanadu Peacock
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlneného saténu, so zvieracím vzorom, ružové, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
79,90 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, čierna, 160x200 cm
(77)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Tandani
Bavlnená, 70x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Horus
Z recyklovanej bavlny, 130x160 cm
Na sklade
20,33 €
s kódom
23,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Floral
2 ks, závesný systém tyč, modré, 229x229 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
109,65 €
s kódom
129 € bez kódu
64,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Pauline
Závesný systém tyč, krémovobiely, 140x180 cm
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 265x270 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
1
...
105
106
107
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil