5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Hľadáte vianočné darčeky? Inšpirujte sa tipmi Katky Jakeš

Inga Sujová
Inga Sujová
Bonami Blogger

Najobľúbenejšie sviatky roka sa nezadržateľne blížia, a preto by ste s kúpou vianočných darčekov nemali príliš dlho otálať.
Ak vám tento rok opäť dochádzajú nápady, ako potešiť svoj najmilovanejší okruh rodiny a priateľov originálnym darčekom, nechajte si poradiť od influencerky Katky Jakeš, ktorej sa podarilo z nášho sortimentu vybrať a nadekorovať skutočné dizajnové skvosty. Presvedčte sa s nami!

Nápadité ponožky s vtipom

Toto sú zrejme jediné donuty, cupcaky a hot-dogy, z ktorých určite nepriberiete. Napriek tomu si však nechajte zájsť chuť!

Lákavo vyzerajúce pochúťky nie sú nič iné ako nestarnúca vianočná darčeková klasika. Tieto ponožky však potešia vašich najmilších najmä tým, že sú už na prvý pohľad originálne.

Firma DOIY srší vtipom a svojim výtvorom dala chutný aj chrumkavý vzhľad, vďaka ktorému by sme sa do nich na prvý pohľad najradšej zahryzli.

Dizajnové doplnky a dekorácie

V aktuálnych interiérových trendoch vidíme často opakujúci sa dominantný vzor pripomínajúci tzv. kresbu či skicu. Tieto vkusné a jednoduché vzory stvárňujú jemné línie tvárí či postáv a vytvorené sú jediným ťahom. Vďaka svojmu čistému vzhľadu a jemným linkám sú ideálnym doplnkom pre moderné interiéry.

Najväčšou výhodou týchto trendy vizuálov je ich univerzálne využitie. Vidieť ich preto môžete naraz vo forme potlačí na vankúše, obrazov, kobercov, hrnčekov ale aj v podobe sošiek, váz, kvetináčov, šperkovníc a stojanov na bižutériu.

Objavte ešte viac krásnych darčekov pre vašich najmilších