5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Trendy v pohovkách pre rok 2021

Potrebuje vaša obývačka zmenu?
Vdýchnite jej nový život pohodlnou pohovkou. Poradíme vám, aké farby, materiály a tvary vybrať, aby sa vaša obývačka niesla aktuálnym módnym smerovaním a nápadmi v bývaní.
Inšpirujte sa trendmi v roku 2021.

Aké materiály frčia?

Menčester

V roku 2020 sme sa tešili z veľkého návratu menčestru, ktorý aj tento rok zostáva obľúbeným trendom medzi pohovkami. Je to silný a odolný materiál, ktorý ponúka zaujímavé a trvanlivé farby. Najviac vyniká svojou výraznou štruktúrou.

Zamat

Zamat je materiál, ktorý vždy vynikal svojím elegantným a kráľovským vzhľadom. Je mäkučký na dotyk, dodáva pohovkám krásny lesk a zdôrazňuje ich dizajn. Zamatová štruktúra a jej vzhľad vyzerajú skvele vo svetlých aj tmavých interiérových dekoroch. Skvele si rozumejú s glamour, retro i minimalistickým štýlom.

Prírodné a pastelové odtiene

Ak bol váš minulý rok čiastočne pochmúrny, pridajte do toho aktuálneho trocha farieb. Ovládnu ho prírodné odtiene ako zemitohnedý, elegantne červený, bronzovosivý alebo žltý. Všetky uvedené boli zvolené ako farby roku 2021. Chybu neurobíte ani s pohovkou v jemných pastelových tónoch.

Kombinácie odlišných štýlov

Máte veľkú rodinu a často hostíte návštevy? Kúpte si rovno dve pohovky alebo kresielka – každé z nich v inom štýle. Líšiť sa môžu nielen farbou, veľkosťou a prevedením, ale aj materiálom. Čo tak skombinovať koženú sedačku s pohovkou zo semišu alebo zamatu?