5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Jedna pohovka v troch štýloch

Váš vkus sa občas strieda ako počasie, a tak si nie ste istí, ktorá pohovka je pre vás tá pravá? Stavte na elegantnú a pohodlnú sedačku Bobochic Balio.

Máme dôkaz, že tomuto kúsku pristanú rôzne štýly: moderné scandi, osobitý industriál aj nevšedný glamour. Stačí len vedieť, ako skombinovať tie správne doplnky a dekorácie. Presvedčte sa!

Osobitý industriál

Výrazný štýl sa bude hodiť pre tých, ktorým imponuje atmosféra newyorských loftov, v ktorých sa miešajú kúsky inšpirované priemyselnými halami z počiatku minulého storočia a moderné prvky.

Chladivému kovu pristane kombinácia so živou kresbou dreva, kožou aj kožušinou. Farebnú paletu v neutrálnych odtieňoch sivej skúste oživiť pár akcentami horčicovej, karamelovej či tmavomodrej.

Svieže scandi

So škandinávskym štýlom nešliapnete nikdy vedľa. Vďaka jednoduchým tvarom a účelnému dizajnu sa totiž len tak neopozerá. A ak vás predsa len strohý a minimalistický vzhľad prestane baviť, ľahko ho oživíte dekoráciami a doplnkami rôznych štýlov i farieb.

Vzdušnú atmosféru vo svojej obývačke vytvoríte napríklad pastelovými odtieňmi zelenej a mentolovej, ktorú sa nemusíte zdráhať využiť ani na stene – napríklad v podobe výraznej tapety. U zvyšných kúskov sa už ale skôr držte jednoduchých tvarov a svetlých farieb.

Nezabudnite na dostatok pohodlných vankúšikov a rastlín. Príjemná atmosféra bude zaručená.

Viac rád a tipov nájdete tu