Zľava 15 % s kódom FEBRUAR15 | Ušetrite ešte dnes →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Upratovanie a organizácia

Mať dokonale zorganizovanú domácnosť nie je len tak. Keď ale viete, z ktorého konca začať, môžu sa diať doslova zázraky. Budete mať väčší prehľad o veciach a rutinné upratovanie bude oveľa jednoduchšie. Ako na to? Pomôžeme vám s upratovaním aj organizáciou vášho domova.

Veľké jarné upratovanie domova

Ku každoročným rituálom patrí jarné upratovanie domácnosti, ktoré má domov zbaviť prachu, špiny a všetkého nepotrebného. Bez poriadneho vybavenia na upratovanie sa teda nezaobídete. U nás nájdete množstvo vychytávok a pomocníkov s ktorými jarné upratovanie pôjde hladko.

Upratovanie kúpeľne

Keď sa povie kúpeľňa, vybavíme si miesto, ktoré je určené na osobnú hygienu a skrášľovanie. Preto by táto miestnosť mala voňať a byť čistá. Kúpeľňu teda upratujte pravidelne a raz za mesiac urobte dôkladné upratovanie. Najprv preberte kozmetiku a upratovacie prostriedky. Vaňu, sprchovací kút aj toaletu poriadne umyte a nezabudnite aj na dlaždičky, obklady aj všetky škáry.

Organizácia skrine

Nájdite si to správne riešenie na ukladanie oblečenia a doplnkov, ktoré vám uľahčia každodenný život. Vďaka organizérom môžete naplno využiť šatníkovú skriňu alebo zásuvku a vždy viete, kde sa nachádza aj tá najmenšia drobnosť.

Upratovanie kuchyne a jedálne

Zariaďte si kuchyňu, v ktorej si budete varenie užívať. Základom je perfektná organizácia, vďaka ktorej budete mať v kuchyni dokonalý prehľad a poriadok. V tom vám pomôžu rôzne kuchynské organizéry, doplnky a ďalšie praktické vychytávky.

Pracovňa

Vaše pracovné výkony budú o to lepšie, keď si pracovňu pekne a funkčne zorganizujete. Na utriedenie myšlienok použite najrôznejšie diáre, zakladače, úložné boxy a nástenky.