Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 133 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, svetlohnedý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 12 cm
(15)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, biely, 20,5x7,5 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Arely
2 ks, nástenné, z bukového dreva, krémovobiele
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Prídavná polička
Plastová, biela, 53x28 cm, výška 44 cm
(173)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Ume Steel
Z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 250 ml, ø 8 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Spalsh
Mramorový, v prírodnej farbe, 200 ml, ø 10 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odkvapkávač Surface
Na príbory, kovový, v striebornej farbe, 20x8 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Násada na batérie na odstránenie vodného kameňa
(57)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Ružový
(10)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Wenko
Nádoba na kompostovateľný odpad Conny
Plastová, svetlosivá, 19x18 cm, výška 18 cm, 3 l
(3)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Birger Canvas Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(23)
Na sklade
26,20 €
s kódom
32,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stojan na umývacie prostriedky DIISH
Kameninový, svetlosivý, 11x18 cm, výška 17 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Milo
Závesná, nerezová, čierna
(8)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňový organizér Modest
Na vatové tampony, sklenený, béžový, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér do zásuvky Soft Storage
Látkový, 16,5x29 cm, výška 11 cm
(56)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Lava
Závesná, oceľová, matne čierna
(24)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky Z
60 ks, kompostovateľné, 4 l
(1)
Na sklade
20 €
s kódom
25 € bez kódu
0,42 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 20,5x7,5 cm, výška 12,5 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Loft
Látkový, čierny, 115 l
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin S
Látkový, sivý, výška 11 cm
(3)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Pavia
Bez vŕtania, Static-Loc, oceľová, čierna
(66)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Organizér na koreničky Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovový, čierny, 25x7 cm, výška 7,5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, v terakotovej farbe
(4)
Na sklade
13,39 €
s kódom
16,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastový, béžový, 20+15 l
(49)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na pokrievky Nevada
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, výška 24 cm
(9)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Compactor
Rozdeľovače do zásuvky v súprave
6 ks, plastové, výška 10 cm
(65)
Na sklade
8,27 €
s kódom
10,34 € bez kódu
1,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Odkvapkávač Flip-up™
Plastový, tmavosivý, 40x32 cm
(143)
Na sklade
24,38 €
s kódom
30,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Dávkovač mydla Joey
Keramický, biely, 590 ml, 13x10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,76 €
s kódom
24,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Zvlhčovač vzduchu Cat Family
Keramický, biely
(62)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Pink Edition
3 ks, vákuové, plastové, ružové, 65x45x15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na kuchynské náčinie Silio
Kovový, matne čierny, 11,5x11,5 cm, výška 16,5 cm
(53)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(7)
Na sklade
21,38 €
s kódom
26,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Protišmyková podložka Paradise
Do vane, 36x71 cm
(141)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na oblek Deep Black
Čierny, dĺžka 60 cm, výška 135 cm
(53)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Drevený, biely/v prírodnej farbe, ø 20 cm, výška 50 cm
(10)
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná/rohová, oceľová, v striebornej farbe
(217)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Urban
Látkový, čierny, 55x45x25 cm
(215)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
WC kefa Time
Betónová, čierna, ø 10,5 cm, výška 36 cm
(2)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Kôš na bielizeň Sintia
Bambusový, v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
19,94 €
s kódom
24,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Gara
Oceľový, biely, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(249)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Taška Jumbo
Na triedený odpad, textilná, sivá, 69 l
(80)
Na sklade
Posledné kúsky
19,62 €
s kódom
24,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Bulldog
Keramická, biela, 12x15,5 cm, výška 19,5 cm
(72)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Zelený
(5)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
KIS
Odpadkový kôš Chic Bin M
Pedálový, plastový, v striebornej farbe, 25 l
(16)
Na sklade
27,67 €
s kódom
34,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na papierové utierky Squire
Oceľový, čierny, ø 17 cm, výška 32 cm
(18)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock Bath
4 ks, bez vŕtania, kovové, v striebornej farbe
(20)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
4,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
16
17
18
...
66
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky