Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 126 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Fablo
Keramický, hnedý, 20x10 cm, výška 2 cm
(6)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrece
(67)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Kryty na sporák v súprave Lemons
2 ks, z tvrdeného skla, béžové, s potlačou, 30x52 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
29,87 €
s kódom
37,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin Lava
Bez vŕtania/rohová, nerezová, čierna
(27)
Na sklade
18,84 €
s kódom
23,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Up&Down
Oceľový, v striebornej farbe, 33x28 cm, výška 21 cm
(412)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Tremea
Keramický, v bronzovej farbe, 300 ml, 12x11,5 cm, výška 14 cm
(5)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Drevený, hnedý, ø 7,5x6,5 cm
(315)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Protišmyková podložka Kristall
Do drezu, 31x26 cm
(144)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Vákuové vrecia v súprave
5 ks
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Inge Canvas Paper Laminate
3 ks, s vekom, kartónové, zelenomodré, 31x47x15 cm
(9)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Teleskopický odkvapkávač do drezu Fino
Plastový, sivý, 49,5x8,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
WC kefa Solo
Porcelánová, biela, ø 8 cm, výška 44 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na pokrievky a panvice
Kovový, čierny, 54,5x20 cm, výška 42 cm
(2)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kôš na bielizeň
Skladací, plastový, biely/sivý, 40 l
(30)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Wenko
Hlavica pre WC kefy v súprave Ø8cm
Náhradné, plastové, čierne, ø 8 cm, výška 9 cm
(3)
Na sklade
19,04 €
s kódom
23,80 € bez kódu
2,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 26x30 cm, výška 14 cm
(1837)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Hlavica pre WC kefu
Náhradná, plastová, čierna, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(10)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kôš na bielizeň
Bambusový, hnedý, 70 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
29,91 €
s kódom
37,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Travertine
Kamenný, béžový, 250 ml, ø 7,5 cm, výška 17,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Agropoli
Krémovobiely, 2 l
(12)
Na sklade
14,91 €
s kódom
18,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Maximex
Sušiak na bielizeň
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 27 m
(9)
Na sklade
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na kuchynské náčinie Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, čierny, 15x18 cm, výška 25,5 cm
(28)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávač
Rohový, plastový, sivý, 35x50 cm
(1306)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sapho
Háčik Flori
Nástenný, mosadzný, matne čierny
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage Medium
S vekom, látkový, sivý, 31x41x22 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na uteráky Palermo
Oceľový, v lesklej striebornej farbe, 55,5x28,5 cm, výška 168 cm
(50)
Na sklade
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Design
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 12 l
(9)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pure
Sklenený, 550 ml, 6x9,5 cm, výška 20 cm
(35)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň
Sivý/v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 10 m
(121)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Bahari
Látkový, sivý, 79 l
(198)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rebrík na uteráky
Kovový, čierny, dĺžka 45 cm, výška 170 cm
(8)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Kôš na bielizeň Signature
Plastový, svetlozelený, 45 l
(8)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň
Matne čierny, kovový, dĺžka sušiacej plochy 18 m
(99)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 10 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspispace
10 ks
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
3,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Oceľový, biely, 42x23 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Edea
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(21)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Tokyo Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 12x17 cm, výška 19 cm
(20)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Rivoli
Látkový, hnedý, 70x50x30 cm
(1329)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrecia v súprave
6 ks
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Marble
2 ks, z tvrdeného skla, sivé, so vzorom kameňa, 30x52 cm
(101)
Na sklade
29,87 €
s kódom
37,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač na dezinfekciu Ranera
Nástenný, plastový, čierny, 280 ml, 7x7,5 cm, výška 22 cm
(29)
Na sklade
22,10 €
s kódom
27,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Maximex
Organizér na čistiace prostriedky Universal
Objem 16 l
(56)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadua
3 ks, nástenné, z bukového dreva
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na papierové utierky Hold
Plastový, tmavosivý, 18,5x17 cm, výška 33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,53 €
s kódom
33,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Ochranná sieťka na žehlenie
Látková, modrá, 40x60 cm
(1018)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňový organizér Marble
Na vatové tampony, mramorový, tmavohnedý, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(4)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie World Map
Z recyklovaného plastu, modrý, 58x28x48 cm
(241)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Marble
Mramorový, hnedý, 200 ml, ø 7,5 cm, výška 17,5 cm
(5)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
23
24
25
...
66
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky