Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 133 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Sivý
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Umbra
Dávkovač mydla Touch
Plastový, modrý, 230 ml, 7x10 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky M
60 ks, sťahovacie, 45 l
(3)
Na sklade
23,60 €
s kódom
29,50 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Time
Betónový, svetlosivý, 8x9 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
29,73 €
s kódom
37,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Kôš na bielizeň Kara
Látkový, hnedý
Na sklade
18,91 €
s kódom
23,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore™
Plastový, biely, 40 x 38,5 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
25,46 €
s kódom
31,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Organizér
Do zásuvky, plastový, 16x16 cm, výška 11,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Organizér
Do zásuvky, plastový, 16x16 cm, výška 11,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik A-Hook
Nástenný, oceľový, sivý
(12)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
11,10 €
s kódom
13,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Allstar
Kúpeľňová polička Parma
Bez vŕtania, plastová, čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Pink Edition
Vákuový, plastový, ružový, 65x45x15,5 cm
(6)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(32)
Na sklade
7,98 €
s kódom
9,97 € bez kódu
4,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Onda
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš BLACK
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 1,2 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kefa na riad DIISH
(4)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Košík Rika
Z prútia, čierny/v prírodnej farbe, výška 15 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Úložné boxy v súprave Pulp
2 ks, s vekom, čierne, 48x32x20,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
46,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na kapsule
V striebornej farbe, ø 8 cm, výška 38 cm
(49)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Odpadkový kôš Whale
Na plienky, plastový, béžový, 25 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku Denim Black C
Bavlnený, čierny, 124x45 cm
(5)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš Duo
Na triedený odpad/pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 2x30 l
Na sklade
Posledný kúsok
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Odpadkový kôš Albula
Na triedený odpad, z recyklovaného plastu, svetlohnedý, 25 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bigso
Organizéry v súprave Hakan Canvas Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartónové, 31x23 cm, výška 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Plácačka na muchy Singles
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na fólie Tower
Bez vŕtania, plastový, čierny, 5,5x32,5 cm, výška 5 cm
(54)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Odpadkový kôš Mode
Pedálový, plastový, biely, 50 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Odpadkový kôš Achille
Pedálový, kovový, tmavomodrý, 3 l
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Držiak na uteráky Rim
Nástenný, kovový, čierny, 44x12,5 cm, výška 2,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Plastové, červené
(10)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Doplnok na upratovanie CleanTech
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ringo Paper Laminate
Kartónový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Cool Gray 9
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
16,39 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box
S vekom, plastový, v petrolejovej farbe, objem 40 l, 55x35x28 cm
(15)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(4)
Na sklade
9,48 €
s kódom
11,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na fén Oasis
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 19x14 cm, výška 47 cm
(167)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na papierové utierky Luxy
Oceľový, v lesklej striebornej farbe, ø 14 cm, výška 32 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spirella
Odpadkový kôš Adelar
Pedálový, oceľový, ružový, 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,23 €
s kódom
21,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Dištančné vložky na šatníkovú tyč v súprave Orderly
2 ks, plastové, béžové, 20x3,5 cm, výška 3,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Ume
Pedálový, plastový, svetlozelený, 4 l
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Lavór Duo
Plastový, sivý, 33,5x33,5 cm, výška 16,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,72 €
s kódom
37,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stojan na umývacie prostriedky Circular
Plastový, čierny, 12,5x22 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Stojan na umývacie prostriedky Singles
Plastový, čierny, 9x17 cm, výška 8 cm
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Odpadkový kôš
Plastový, čierny, 18 l
(9)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Sieťka na pranie bielizne Asta
Biela/zelená/fialová/v zlatej farbe, 32x35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Orange 021
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,39 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Casa Selección
Box na šijacie potreby Costurero
15x20 cm, výška 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Háčik Chalix
Nástenný, kovový, v mosadznej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
48
49
50
...
66
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky