Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 125 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku New Dawn A
Bavlnený, zelený, bodkovaný, 110x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kryty na sporák v súprave Black Marble
2 ks, z tvrdeného skla, čierne, s abstraktným vzorom, 52x30 cm
(4)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na fén Oasis
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 19x14 cm, výška 47 cm
(167)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v lesklej striebornej farbe
(1)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na kuchynské náčinie Duo
Sivý, 16,5x23 cm, výška 16 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Organizéry do zásuvky v súprave
5 ks, látkové, 34x26 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Vedro
Kovové, v striebornej farbe, ø 33 cm, výška 30 cm, 18 l
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Dávkovač mydla Tada
Sklenený, hnedý, 250 ml, ø 7,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Úložný box Rin
S vekom, kovový, čierny, ø 22x11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Vedro Brown
Smaltové, hnedé, ø 29 cm, výška 27,5 cm, 10 l
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Príborník do zásuvky Bessan
Drevený, v prírodnej farbe, 30 x 42 cm
(72)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Príborník do zásuvky
Plastový, sivý, 13,5 x 39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Úložný box
Plastový, tmavosivý, 31x31x31 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Rebrík na uteráky Tower
Kovový, biely, dĺžka 45 cm, výška 160 cm
(53)
Na sklade
Posledný kúsok
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Žehliaca doska Affinity
S nastaviteľnou výškou, sivá, 114x36 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Háčik Tower
Kovový, čierny
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Výsuvný vešiak
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 3x58,5 cm, výška 6 cm
(98)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizéry v súprave Hugo Canvas Paper Laminate
4 ks, na písacie potreby/na dokumenty, kartónové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box
Bambusový, v prírodnej farbe, 15x31x15 cm
(3)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky Totem Max
20 ks, sťahovacie, 30 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
12,25 €
s kódom
15,31 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa ø 8,5 cm
Náhradná, silikónová, čierna, ø 8,5 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Sušiak na bielizeň Petal
Závesný, béžový, plastový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Molinella
Nástenná, nerezová, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, nástenné, kovové, oranžové
(3)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
3,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na papierové utierky Buddy
Oceľový, biely, ø 19 cm, výška 34 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Úložný box Sandy
Látkový, béžový, 28x12x12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, šalviový zelený, 39 x 43,5 cm
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Oceľový, biely, 57,5x16 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, žlté
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Homéa
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, sivá, 50x38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku Denim Black C
Bavlnený, čierny, 124x45 cm
(5)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit K
10 ks, kompostovateľné, 10 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Reitani
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, biely, 2x9 cm, výška 40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kryty na sporák v súprave Moon Cat
2 ks, z tvrdeného skla, s potlačou, 30x52 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Nova
Porcelánový, tmavozelený, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kôš na bielizeň Stan
Sivý, 45 l
(14)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Viva!
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(10)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kefa na riad DIISH
(4)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Candy
Plastový, čierny, 2,442 l
(92)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Držiak na uteráky Fixeo
Bez vŕtania, kovový, matne biely, 40x10 cm, výška 5 cm
(2)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Kuchynský organizér
Kovový, čierny, 9x23 cm, výška 11 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Kúpeľňové poličky EasyStore
2 ks, bez vŕtania/rohové, plastové, biele
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Úložný box Deco
S vekom, plastový, béžový, objem 16 l, 37x27x20 cm
(14)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Compactor
Držiak na uteráky Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe, 50x6,5 cm, výška 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Úložný box Double Funky
Dekoratívny, kovový, modrý, ø 16x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, béžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kôš na bielizeň Tota Pop
Látkový, ružový, 2x30 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Sušiak na bielizeň
V lesklej striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 8 m
(1)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
45
46
47
...
66
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky